Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintettek? A párom folyton...

Szerintettek? A párom folyton azt hangoztatja (mostanság), hogy nem akar még egy gyereket. Nyáron akart volna azóta mégse.

Figyelt kérdés

nem védekezünk,ő pedig nem akar babát,legalábbis ezt mondja,tudja,hogy bekövetkezhet pedig.Én örülnék neki.Azt is tudja nem vetetném el.Valószínűleg terhes vagyok,mert késik napok óta,stb..

Most mire véljem ezt a hozzáállását?


2010. márc. 24. 09:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

gazdasági helyzet.

zajos az előző gyermek (?) :)

2010. márc. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg fél a kötöttségektől. Az egy gyerek már így is többet vesz el a szabadidejéből, mi lesz ha kettő lesz? Ez általános férfiaknál. Az is lehet, hogy te kicsit érzékenyebb vagy a gyerek miatt, és nem szeretnél ezt fokozni. Nálunk ez a két indok volt. Most várom a másodikat, de ő már jobban várja.
2010. márc. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
hát elég furcsa a férjed.nem akar babát,de nem védekeztek.hát akkor ne is csodálkozzon ha tehres vagy.
2010. márc. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Neki van 2 az előző házasságából,nekem 1,ő 3 éves.Ő velünk él elég hisztis...Én szeretnék egy közöset,lehet össze is jött..Azt mondta,azért nem mert elég ez a "3",ő élné az életét..De akkor miért nem jut eszébe védekezni,ezt nem értem..?
2010. márc. 24. 09:20
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem csodálkozik..:)Mondtam nem egyedül csináltam!ő reménykedik,hogy megjön,de szerintem nem.Ez a 4. napja már..
2010. márc. 24. 09:21
 6/12 anonim ***** válasza:
Talán mert szerinte ez a te dolgod. Gondolom.
2010. márc. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
szedtem gyógyszert,de már rég abba hagytam.volt olyan időszaka,hogy nagyon vigyázott,még véletlenül se legyek terhes.Legutóbbi alkalommal,mikor orvoshoz mentem,nem mondta,hogy írassak gyógyszert...nem hiszem,hogy tőlem várná
2010. márc. 24. 09:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor jó kérdés.
2010. márc. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem fél, hogy nagyobb terhet/felelősséget kell vállalni. ugyanakkor kényelmes. ha te nem védekezel, hát ő sem fog. jó lenne ha ezt inkább előre megbeszélnétek/ megbeszéltétek volna
2010. márc. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Már mondtam neki többször,hogy miért nem védekezik,soha nem mond rá okot..de szerintem biztos imádná a babánkat!

Azt hittem én nem értem,de látom nem vagyok egyedül ezzel..

2010. márc. 24. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!