Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik mostanság készülnek lombikra? Vagy várják az eredményt már esetleg?

Figyelt kérdés
Nekem ha minden jol megy szeptember közepén lesz az első. Annyira várom már, reménykedem, hogy elsőre sikerül. De ugyanakkor félek a csalódástol is! Írnátok nekem lombikos tapasztalatokat! Minden érdekel ami ezzel kapcsolatos! Előre is köszi! Andi!
2010. aug. 9. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
én is szeptemberben számíthatok rá, ha minden jól megy
2010. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok, entert ütöttem véletlenül, bocsi

szóval tapasztalatom ezáltal még nincs, igyekszem nem beleélni magam, csak remélem, hogy az egyik sikerül.

2010. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szia! Akkor már ketten vagyunk! Ti mióta próbálkoztok? Mi 2 éve. Lapar vizsgálaton derült ki , hogy csak így lehet babánk.
2010. aug. 9. 20:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem júliusban volt az első, és sajna nem sikerült. Novemberben lesz a második. Sokan mondják, hogy az első ritkán sikerült, de ne foglalkozz vele. Nagyon sok lánynak sikerült más elsőre. Nektek is fog, hogyj benne. Egyél sok gyümölcsöt zöldséget, mozogj, sétálj, és bízz a dokidban, érti a dolgát. Ja, és ne keress majd jeleket megedon a beülti után. Elvileg nem is érezheted, max az utolsó napokban mensi előtt, de még ez sem tuti! Sok sikert!
2010. aug. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is volt lapar, és a 2 év is stimmel kb. több inszem után a lombikban egy picit jobban bízom. majd meglátjuk. próbálok nyugis maradni, ami nem egyszerű. nem idegességre gondolok, inkább arra, hogy feleslegesen ne pörögjek rajta. a barátokat gyakran riasztom közös programra, hogy eltereljék a figyelmem. különben kattog akaratlanul is az ember. nem tudom, te hogy vagy vele:o
2010. aug. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem júniusban volt az első lombikom, ami sikertelen volt. Ha minden jól megy (gondolok itt arra, hogy össze tudjuk kaparni rá a pénzt), akkor szeptember végén futunk neki a következőnek. De hogy valami biztatót is írjak, az egyik barátnőmnek viszont rögtön az első lombik sikerült, úgyhogy ez nem törvényszerű, hogy az első ritkábban jön össze. Írta itt valaki, és nagyon igaza van, hogy a beültetés után ne keress magadon jeleket és ne lovalld nagyon bele magad a sikerességbe, mert ha esetleg mégsem sikerül, az nagyon megviseli az embert. Szóval próbálj reaális maradni. Persze nekem is csak a szám nagy, mert utána marhára megzuhantam.
2010. aug. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
sziasztok! Köszönöm a biztató szavakat! Minden tanács jol jön nekem most. Annyit dolgozom , hogy észre sem vettem ugy el repült az idő mióta el kezdtük a vizsgálatokat. És már csak egy hónap és meg lesz az első beültetés. Attol nagyon félek, hogy az első sikeres lesz- e mert biztos, hogy bele fogom élni magam. Ha azt táplálom az agyamba, hogy ugy sem sikerül akkor tuti nem is fog. Majd meg próbálom megkeresni az arany közép utat. Minden jót nektek! És sok-sok erőt a további próbálkozásokhoz!
2010. aug. 10. 20:30
 8/8 anonim válasza:

Mi is szeptemberben kezdjük a lombikot. 2 éve hiába próbálkozunk, de most felcsillant a remény!

Mindenkinek sok sikert és csak pozitív gondolkodást!

N

2010. aug. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!