Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. S! Mit tehetek? Mit...

S. O. S! Mit tehetek? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
a páromnál ki derült hogy (2,4millió)élő spermája van vagyis férfi meddősége van!szeretnék inszemre menni vagy lombikra!én kérhetem hogy egyből lombikra menjek?vagy mindenképpen ét kell menni ezen a 6 alkalmas inszemen?nem tudom mit csináljak holnap megyek nő dokihoz!
2010. márc. 22. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
A kettőtök eredményei alapján határozza meg a doki hogy milyen eljárás a megfelelő nektek. Nem lehet kérni hogy melyiket akarod. Sok sikert!
2010. márc. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát, azért ne akarj egy elefántnak való hormont kapni, ha nem muszály. Nagyon sok mellékhatása van.

Ha sikerülne az inszem (már ha van rá esély egyáltalán), az jó lenne, neked főleg...

Szóval ha van esély, azt próbáld meg előbb!!!

Lombikos

2010. márc. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, meg se próbáljátok a férjedet kezelni? nálunk is a férjemnél meddőséget állapítottak meg és rögtön küldtek tovább lombikra. Nálunk egy gyógyszert szedett a párom és az okozta a meddőséget (ennél sokkal de sokkal rosszabb eredménye volt). Sajna az orvosok rögtön a legdrasztikusabbakat javasolják... (talán azért mert jutalékot kapnak kezelésre küldött betegért!!!!!) pedig nem is volt rá szükség. 4 hónap múlva terhes lettem, ahogy abbahagyta a gyógyszert. A férjednek mi a véleménye erről a helyzetről?
2010. ápr. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak: persze, ha csak egy gyógyszer okozza és átmeneti a meddőség, de ez a ritkább eset, örülj, hogy ilyen szerencsések voltatok! Nem ez a jellemző.
2010. ápr. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

07.43-nak: kitől kapnának jutalékot az orvosok??? A másik orvostól, az állami intézménytől?

Na ne vicceljünk azért, kérem... Az államnak biztos jó biznisz, hogy nagyon sok pénzért (állami nagyon sok pénzért) meddőségi központban kezeljenek, ha magadtól is lehet gyereked, spontán... Jártál te valaha meddőségi központban???

2010. ápr. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nem csak a gyógyszer okozta, de az elhagyása sokat segített. Sajnos nálunk a családban sokan próbálkoztak/-nak a lombikkal:( és bizony sokkal keményebb mint esetleg más megoldások. Egyik ismerősőm is hasonlóan járt, nála a férjénél szintén meddőséget állapítottak meg és amikor mégis teherbe esett akkor közölte az orvos, hogy hát biztos hogy nem a férjétől van...

Az utolsó íronak meg annyit, hogy a fél ismeretségi köröm az egészségügyben dolgozik... Nem kell ezen felháborodni, hatalmas üzlet a meddőség kezelés, sajnos ez is belefér.

2010. ápr. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de igen mondták hogy kezelni lehet ffi. vitaminnal de nem tudom!azt is mondta a dokihogy ha inszemre megyünk oda ez is elég nem kell aggódni!de hát könnyü ezt ondani!köszönöm szépen azért a válaszokat!
2010. ápr. 19. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!