Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » BMC-sek válaszait várom. (Ki...

BMC-sek válaszait várom. (Ki mennyit adott? ) Teljesen tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Most megyünk ápr. elején először a BMC-be, konzultációra. Azt tudom, hogy ez az intézmény még TB támogatott. Azt is hallottam, hogy a hálapénzt elfogadják, sőt nem úgy bánnak az emberrel, ha nem ad eleget. Na, de mennyi az elég?

Már most az elején is adnunk kellene?

Ha adtatok hálapénzt, milyen vizsgálatra, beavatkozásra és mennyit?

Köszi


2010. márc. 21. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Több, mint 1 éve járunk oda és még nem adtunk semmit. Azt gondolom, majd ha sikerül a baba, akkor adunk egy nagyobb összeget a dokinak és a bilológusnak is. De igazából most már én is kicsit gondban vagyok ezzel, gondokodom, h nem kéne-e már előbb is adni.
2010. márc. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mi ez a bmc????
2010. márc. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! Mi is áprilisban megyünk először. Én azt hallottam, hogy nem kell adni semmit, csak ha sikerült a baba...Bár ők is csak emberek, lehet, hogy tényleg jobban odafigyelnek ha az ember ad egy kis pénzt...

Megkérdezhetem, hogy ti mióta próbálkoztok? Mi már 17 hónapja:( Remélem ők segítenek.

2010. márc. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
BMC= Budai Meddőségi Centrum
2010. márc. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát ha tágan veszem, kb. 2 éve.

Nálunk ez egy kicsit bonyolult, mert először rendbe tettük "apuci" számait, mert nem volt megfelelő. Közben nekem volt, hogy kimaradt a fgátló abbahagyása után, tehát engem is rendbe kellett tenni. Most tartok ott, hogy gyógyszer nélkül is van peteérésem. Tehát, ha szűken veszem kb. 1 év, de a korom (34) miatt, azt mondta a nőgyógyászom, hogy lépjünk tovább, ne húzzuk az időt.

Elméletileg csak p.átjárhatósági kellene, de a BMC-ben mindent kezdenek előről (tudomásom szerint).

2010. márc. 26. 07:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Tényleg mindent kezdenek előről? Én úgy tudtam, hogy elfogadják az addigi leleteket...Nekem már volt két inszemem, csak nem akarják végigcsináltatni azt a sok kivizsgálást megint! :(
2010. márc. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kezdik elölről, ha a leletek nem túl régiek.
2010. márc. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy válaszoltál! A HSG és a férjem spermaképe még tavalyi...de most februárban csináltattam egy újabb hormonképet, azt csak elfogadják...Ha a HSG-t újra csinálják, az még jó is talán, ki tudja egy év alatt mi történt...
2010. márc. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mi sem adtunk még semmit, bár tényleg futószalagos ott a vizsgálat. mindig sokan vannak. Én is úgy gondoltam ,ha összejön a baba adok pénzt az orvosnak. De szerintetek az orvost lehet választani szülészorvosnak is? Mert pocakos kismamit nagyon ritkán láttok.
2010. máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!