Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges ez? Bővebben lennt

Lehetséges ez? Bővebben lennt

Figyelt kérdés
Lehetséges esti rosszullét (hányinger, szédülés, felfájás) valószínű terhesség esetén vagy valami vírus inkább? köszönöm a válaszokat előre :)
2010. márc. 17. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

Sok minden lehetséges nekem nem reggel volt hányingerem hanem napközben és este. Mikorra nem várod ?

2010. márc. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem elég bonyolult, ezért nem tudom mire gondoljak. Nekem megjött, korábban mint kellett volna, de 2 napig tartott és nagyon gyenge volt. Ezek a tünetek pedig 3 napja jelentkeztek, a lehetséges fogantatás pedig 10 napja volt. Még várok 2 napot és teszt :) akkor neked gondolom már sikerült a baba, ha este voltak rosszulléteid. gratulálok :) jól gondolom?

Köszönöm a válaszod :)

2010. márc. 18. 05:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Tesztelned kell egy par nap mulva. Ilyen korai terhesseg eseten meg nincs hanyinger csak baromi nagy faradtsag. A tobbi tunet majd csak a 6. het utan jelentkezik...addig csak mellfeszules es almossag.
2010. márc. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első vagyok. Kedves utolsó nem értek veled egyet mert én már a 3 hét után rosszul voltam és akkor még a teszt sem mutatot semmit ez ember függő hogy kinek milyen tünetei vannak és mikor jelentkezik.

Kedves kérdező! Holnap úgye tesztelsz ? Amúgy már nem vagyok terhes mert el ment. De már újra nagy erőkkel dolgozunk rajta hogy mi hamarabb újra terhes legyek. Szoritok neked és légyszi írd meg az eredményt.

2010. márc. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia

teszteltél már?

2010. márc. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon sajnálom ami történt :( Sajnos negatív lett a teszt, de nem adjuk fel, próbálkozunk tovább :) Sok sikert Nektek!
2010. márc. 26. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!