Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a terhességi...

Szerintetek a terhességi teszt maximum hány hónapos terhességet mutat ki?

Figyelt kérdés

Rengetegszer olvastam már itt, hogy a terhesség előrehaladtával annyira csökken a HCG szint, hogy a teszt megint nem mutatja ki. Vagy épp ellenkezőleg: olyan magasra nő az érték, hogy a teszt már nem képes kimutatni.


36 hetes vagyok, és 2 perce úgy döntöttem, hogy feláldozok e szent cél érdekében egy tesztet. Megcsináltam: erős pozitív lett. Ezzel számomra bizonyítást nyert, hogy akárhány hetes terhes lehetek, a teszt kimutatja.


Szerintetek? Van még valaki, aki később is tesztelt, nem csak a terhessége legelején?


2010. márc. 16. 19:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Valamelyik kérdésnél olvastam ma - már sokadjára -, hogy a teszt csak eleinte mutatja ki a terhességet, aztán már nem. Gondoltam, még van egy hónapom kipróbálni, hogy tényleg így van-e. Felesleges tesztem meg van még jópár, mert épp betáraztam vaterás ovutesztből és terhestesztből is, arra számítva, hogy még jó darabig nem jön a baba, amikor mégis jött. :-)


Köszönöm mindenkinek a jókívánságokat, és kinek-kinek mielőbbi babásodást, könnyű szülést és minden jót kívánok én is!

2010. márc. 16. 23:34
 12/12 anonim ***** válasza:
röviden: nagy hülyeség, hogy később nem mutatja ki. ki kell, hogy mutassa. ne terjedjen már ez a tévhit, nem tudom, ki kezdte, én is olvastam a napokban!
2010. márc. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!