Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a terhességi...

Szerintetek a terhességi teszt maximum hány hónapos terhességet mutat ki?

Figyelt kérdés

Rengetegszer olvastam már itt, hogy a terhesség előrehaladtával annyira csökken a HCG szint, hogy a teszt megint nem mutatja ki. Vagy épp ellenkezőleg: olyan magasra nő az érték, hogy a teszt már nem képes kimutatni.


36 hetes vagyok, és 2 perce úgy döntöttem, hogy feláldozok e szent cél érdekében egy tesztet. Megcsináltam: erős pozitív lett. Ezzel számomra bizonyítást nyert, hogy akárhány hetes terhes lehetek, a teszt kimutatja.


Szerintetek? Van még valaki, aki később is tesztelt, nem csak a terhessége legelején?


2010. márc. 16. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
ennyire unatkozol?:)
2010. márc. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sose szoktam unatkozni, még egyedül se, legföljebb unalmas társaságban.
2010. márc. 16. 19:47
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
akkor ma te kommentezted azt a csajszit, aki 3 hónapja furcsát érez?!.....szerintem kimutatja
2010. márc. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Még szülés után is kimtatja akár hetekig,mert nem ürül ki a szervezetedből azonnal.

Semmi baj nincs azzal ha teszteltél.Kellemes babavárást,és könnyű szülést Neked!

5 hetes km

2010. márc. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Persze hogy kimutatja!

A 12. hétig emelkedik, utána már nem emelkedik tovább, a 20. hétig kicsit csökken, aztán a terhesség végéig stagnál. De sosem csökken annyira hogy a teszt ne mutassa ki!

Ezért van hogy az első harmadban vannak a rosszullétek (már akinél), és a 12. hét után (általában) elmúlnak, csökkennek, de a terhes (hcg) hormon nem tűnik el a terhes nő szervezetéből.


Könnyű szülést, sok boldogságot!

5,5 hónapos kislány anyukája

2010. márc. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2010. márc. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor ide is beírom: nagyon nehéz elhinnem, hogy 18 hetes terhesen 25 alatt volt a HCG-je.
2010. márc. 16. 20:44
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Valamelyik nap találtam meg a maradék 3db tesztemet amit nem használtam el.És gondoltam (mivel én is azt hallottam,hogy egy idő után már negativ lesz a teszt)megcsinálom.Ez volt múlthéten.Azonnal erős pozi lett.Nem unalomból csináltam, sokkal inkább a kiváncsiság hajtott.

Boldog Babavárást Neked!

21 hetes km.

2010. márc. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

mekkora tuskó vagy te első válaszoló.ha épp volt felesleges tesztje otthon akkor mért ne csinálhatja meg ha kiváncsi.süllyedj el.kedves kérdező.pont én is valamelyik nap tesztelni akartam pont az miatt mert már annyi mindent olvastam ezzel kapcsolatban én is,de hát akkor én már nem tesztelek.


30+5 hetes km

2010. márc. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

állítólag a hatodik hónap körül van olyan teszt, ami nem mutatja ki, ez orvosilag is igazolt - én nem próbáltam, viszont hallottam már olyan esetről, hogy egy nagyon testes kismama, akinek hormonzavar miatt nem volt mensije nem tudta, hogy terhes, aztán érezte a mozgást, ekkor tesztelt, negatív lett, a doki gyomotbajt állapított meg, aztán pár héttel a szülés előtt mégis megfejtették a rejtélyt...happy end lett a sztori, mert amúgy is babát akartak, csak nagyon rövid idő maradt a fogadására.


azért vicces lehet nagy hassal tesztet pisilni.

2010. márc. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!