Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bajcsy, kombinált teszt!...

Bajcsy, kombinált teszt! Hánytól lehet menni (a vérvételre), segítene valaki? Maximum mennyit vártatok ott?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 6. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
7 és 10 között, de ha bent van a nővérke amúgy is műszakban, akkor leveszi később is. Én 5 percet vártam.
2010. szept. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, köszi! Boldog babavárást, vagy ha már megvan a babu, akkor jó babázást Neked!
2010. szept. 6. 13:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Köszönjük, neked meg boldog babavárást:)
2010. szept. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a doki ráírta a papíromra, 9-13 között mehetek. Nem kell bejelentkeznem. Csak odamegyek és odaadom a papírt amit adott.
2010. szept. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem soron kívül fogadtak!
2010. szept. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Voltam! 7-től ott ültem, de csak 7:25-kor jött a nővérke vért venni. Én voltam a második, és kisült, hogy bármilyen vérvételre lehet jönni 7-re, pont a kombináltra kell 9 órától jönni. Szóval, rendes volt a csajszi, hogy egyáltalán levette a vért, és javaslom, hogy a kombináltosok csak 9-re érjenek! :)

Ja, és mindenki arról beszél itt a fórumon, hogy két nap múlva kaptak sms-ben egy kódot, ami alapján meg lehet nézni az eredményt a neten, de nekem ilyesmiről nem is beszélt a nővér, sőt azt mondta, hogy két hét múlva menjek az eredményért! Járt még így valaki?

Na, hello mindenkinek!!!

2010. szept. 7. 20:29
 7/7 A kérdező kommentje:
Három nap múlva kaptam a kódot!
2010. szept. 27. 20:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!