Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 4 teszt pozitív és a doki...

Ha 4 teszt pozitív és a doki még az 5. héten nem látott semmit az baj? Egy hét múlva kell vissza mennem. Viszont elküldött vérvételre, de nem tudom miért? Viszont valaki azt mondja, hogy ilyenkor már látszania kéne a petezsáknak.

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Vérvételre azért küldött a doki,mert abból 100% kiderül a terhesség!! Ne aggódj,amiért az 5.héten még nem lát semmit a doki,ez teljessen általános!!Drukkolok neked!!
2009. aug. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
5. héten még nagyon korai dokihoz menni. Vérvételre hcg szint miatt küldött, hogy az alapján terhes vagy-e. Nem jelent rosszat, ha még petezsákot sem látott, következő alkalommal már biztos lesz, ez nem mindenkinél egyforma! Miért csináltál 4 tesztet??? 1 nem elég meggyőző? :) Mindegy hányat csinálsz, a 6. héttől már kell, hogy legyen petezsák is! Ne tesztelgess, nyugi és türelem!!!! :D Lehet, hogy legközelebb már szívhangot is hallhatsz!
2009. aug. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Nyugi,ennyi idősen engem a doki megnézett uh-on nem látott semmit,megvizsgált,és még úgy sem tudott mondani semmit.1 hónap múlva hívott vissza.Vérvételre 3 hónaposan küldtek.

Nem feltétlenül látják még ilyen korán a terhességet.Engem 10 hetesen is úgy nézett meg a doki,hogy a hüvelyi ultrahang is bennem volt,közben nézett hasival is.


:-/


39h

2009. aug. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2009. aug. 4. 21:09
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Szia! Nálam sem látszott semmi, az uh-n mert hátrahajló méhem van. De még hozzá fűzte kb. 4-5 hetes lehetek.(Dec.18) Elküldött vérvételre 29360 lett a HCG szintem. Rá 2 hét múlva már volt szívhangunk is. A vérvétel azért kellett, mert abból derült csak ki, hogy ténylég terhes vagyok! Nekem is 3 poz. tesztem volt!

38+3 hetes kismami

2009. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is az 5. héten voltam dokinál és semmit sem látott! Pedig akkor már 4 pozitív tesztem volt. 6 hetesen csak petezsákom volt és 8 hetesen volt szívpulzálás is. Én 9 tesztet csináltam mert 7 évig nem sikerült a baba és olyan hihetetlen volt... na meg miutána dokim nem látott semmit, hát izgultam is, hogy akkor most mi van. A vérvétela hcg szint mérés miatt kell. Ha az 5. héten még nem lát semmit az azért is lehet mert nem a 14. napon volt pé.-ed hanem kicsit később- úgy mint nekem... Nyugi minden rendben lesz!

2009. aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jé, én 5. héten voltam dokinál és már szívhangot is hallgattunk. Milyen korán kezdik ezt a "különcködést" :) Szurkolok, remélem, jövő héten már látják a manódat :)
2009. aug. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 5+4 hetes voltam amikor voltam orvosnál és sima uh.-n nekem sem látott semmit.Hüvelyivel már látszott.Úgyhogy ne aggódj ha még nemláttak semmit,főleg ha sima hasi uh. volt.Minden jót!

2009. aug. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,és az is normális, hogy kicsit görcsölget a hasam?olyan mintha meg akarna jönni?
2009. aug. 5. 13:14
 10/10 anonim ***** válasza:

SZia!

Most nemtudom hírtelen hanyadik válaszoló voltam.

Bizonyos keretek között normális.Ha csak mensis érzésed van akkor az igen normális dolog.Nekem is volt és nem is gondoltam volna hogy babát várok pont ez miatt.Ha van valami eredmény írd meg ok?

2009. aug. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!