Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg nehezebben fogok...

Tényleg nehezebben fogok teherbe esni ha 2méhem és 2hüvelyem van? Már 5hónapja próbálkozunk és még semmi.

Figyelt kérdés
2008. szept. 10. 11:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak.Már mindjárt a bementnél lehet érezni és nem használok tampont,mert nem lehet.Én segitem betenni a ball felébe ha abba kell.Hát elég ciki az egész.
2008. szept. 10. 16:42
 12/14 anonim ***** válasza:
56%
Én úgy tudom, h kisebb az esélye a teherbeesésnek, mert ezek a méhek nem olyan fejlettek, mintha egy lenne.. Azért persze nem lehetetlen. Hajrá!
2008. szept. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősömnek is 2 méhe van de huvelye 1 ,nem is védekeztek mert hát ugy sem lesz baba és rá 8 hónapra terhes lett.Már a 2.gyereke is 1 éves,ugy hogy fel a fejjel!
2008. szept. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Orvos barátom szerint, ez nem is olyan ritka jelenség. (bocs az offért)
2009. márc. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!