Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg nehezebben fogok...

Tényleg nehezebben fogok teherbe esni ha 2méhem és 2hüvelyem van? Már 5hónapja próbálkozunk és még semmi.

Figyelt kérdés
2008. szept. 10. 11:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Ezt kifejtenéd? Két hüvelyed van????
2008. szept. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
ezt az orvos mondta?
2008. szept. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mindegyik hüvelyedhez tartozik egy méh, vagy egy hüvelyhez két méh tartozik?

A második esetben honnan lehet tudni, hogy jó helyre kerül-e a sperma? :))

2008. szept. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen az orvos mondta.Amúgy ki lehet tapintani a 2 hüvelyt.1 válaszfal van a 2 között.
2008. szept. 10. 11:57
 5/14 A kérdező kommentje:
Mindegyik hüvelyhez 1 méh tartozik.Hát jó kérdés,hogy jó helyre e megy.Idáig mindig voltam dokinál,hogy mikor van peteérésem és akkor szokta mondani,hogy melyikbe tegyük.
2008. szept. 10. 12:01
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
azt gondolom hogy ez egy nem mindennapi probléma/eset, amiben hétköznapi emberek tudnának tanácsot adni, tehát itt ne várj hasznos ötleteket ezzel kapcsolatban, nem hiszem hogy sokan szaladgálunk 2 méhhel vagy 2 hüvellyel. minden kérdéseddel fordulj orvoshoz.
2008. szept. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Ez csupán egy "aprócska" bibi, de nem jelenti azt, hogy nem lehet gyereked, sőt, hogy egy kicsit poénos legyek, neked 2szeres esélyed van arra, hogy gyereked legyen. Úgyhogy fel a fejjel.

Szorítok!

2008. szept. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tudom,csak azt gondoltam hátha van valaki akinek ilyen van.Amúgy voltam járok orvoshoz és azt mondta ha év végéig nem esek teherbe valamit fog csinálni.Duphaston tabit is szedem,mert akkor nem jön meg a mensim.És ha nincs mensi nincs peteérés sem.Köszi a biztatást!
2008. szept. 10. 12:25
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az orvost továbbra is kérdezd, hogy mikor melyikbe kell tenni, és aszerint csináljátok, akkor nem hinném, hogy egy helyzetet is khagynátok...!

És 5 hónap még nem a világ, nyugi, próbálkozzatok türelemmel! Ha van peteérésed, és tudjátok is, hogy mikor melyikbe kell, hogy a párod tegye, akkor se aggódj 1-1,5 évig! Minden hónapban ugyanis 20% esély van a babára, ha mindkét féllel minden rendben!

2008. szept. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
most elnézést,nem akarok paraszt lenni,de hogy érted hogy "melyikbe tegye??"szóval,nekem a hüvely bemenetednél már érezni hogy ketté van választva?és a tampont hogy rakod fel?neharizz,de egyszerűen nem tudom elképzelni hogy honnét tudjátok hogy most épp melyikben van a párod.
2008. szept. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!