Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Femibion 800-at elkezdhetem...

Femibion 800-at elkezdhetem magamtól szedni vagy csak orvosi megbeszélés után?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron volt egy missed ab-om, akkor azt mondta a dokim hogy ha majd terhes akarok lenni menjek vissza ad femibion 800-at. Megvehetem magamtól is a gyógyszertárba? Vagy előtte beszéljek vele? Segít teherbe esni? Előre is köszönöm aki válaszol.
2010. márc. 15. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
magadtól is elkezdheted szedni, vény nélkül kapható vitamin, ehhez nem kell orvos.
2010. márc. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szedheted magadtól,én is ezt szedem,egyszerüen bementem a gyógyszertárba,ezt kértem,kaptam is,meg is vettem,és azóta is szedem folyamatosan,minden nap egy szemet.Sok sikert!
2010. márc. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor holnap megyek és veszek egyet! Még valami menszesz alatt elkezdhetem szedni vagy majd ha elmúlt?
2010. márc. 15. 12:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2.vagyok

Akár mikor elkezdheted.

2010. márc. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és legjobb evés közben bevenni.Èn igy csinálom.(2.voltam)
2010. márc. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!