Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barnázás gyakran jelentkezik...

A barnázás gyakran jelentkezik? Ha nálam nem jelentkezik, akkor a terhesség kizárt? Ma kéne nem megjönnie, nagyon görcsizek, valószínű mensi lesz?

Figyelt kérdés
2008. szept. 10. 10:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Azért ez nem olyan bizti, hogy megjön. A barátnőm ugyanígy volt, görcsölt és már ült a vécén, hogy meg fog jönni és semmi. Neki sem mindjárt az első teszt lett pozitív, ha jól emlékszem...
2008. szept. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Szió!(első író,s a kalkulátoros oldal ajánlója)

Nyugi!Ne idegeskedj!Nekem az első 2 tesztem volt negativ.Sírógörcsöm lett,s kiborultam.Az ügyeletes orvost kihivták hozzám,s az vett vért stb.Lényeg,hogy másnap felhívott,hogy hogyan csináltam a tesztet?Mondtam,hogy ahogy elő volt írva.Aztán végül is kiderült,hogy jön a babóm csak épp olyan alacsony volt a terhességre utaló hormon a szervezetembe"bizonyos"ok miatt,hogy a teszt még nem mutatta ki.Drukkolok nagyon!!!

2008. szept. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy mikor nem jelentkezik a barnázás, menses előtt, vagy középidőben??? mert nekem középidőben mindíg szokott ami azt jelenti, hogy van peteérésem, és menses előtt is ami pedig azt jelenti, hogy nem vagyok terhes, mert már az is ugy.nevezett vér.
2008. szept. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Sziaaaasztoookk!!!! Van egy nagyon halvány csíkom! Örülhetek???
2008. szept. 11. 08:15
 15/19 anonim ***** válasza:
Akkor mostmár örülj nagyon,de tényleg!!!Gratulálok!Most aztán,akkor tessék nagyon vigyázni!!!(Levelek első írója)Anses
2008. szept. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Anses....nem tudom mi van már...ma reggel meg teljesen negatív lett..... :(((((
2008. szept. 12. 07:59
 17/19 anonim ***** válasza:
héééé és most mi a helyzet????
2008. okt. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Szia! Még semmi :( Nálad??
2008. okt. 29. 18:02
 19/19 anonim ***** válasza:

Én nem Anses vagyok, csak figyelő voltam az oldalon és izgultam, csak érdemben nem tudtam szóln i semmit, csak érdekelt hogy alakulsz...

Nekem megjöt...

2008. nov. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!