Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barnázás gyakran jelentkezik...

A barnázás gyakran jelentkezik? Ha nálam nem jelentkezik, akkor a terhesség kizárt? Ma kéne nem megjönnie, nagyon görcsizek, valószínű mensi lesz?

Figyelt kérdés
2008. szept. 10. 10:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem volt barnázás!Mindenkinél más ...Attol függ,hogy mikor estél teherbe!?Ha menstruáció elött pár nappal,akkor előfordulhat,amugy viszont kics az esély rá.A görcs lehet atto is,hogy átalakulás van a odabent.Drukkolok,hogy ne jöjjön meg!!!
2008. szept. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

17-18 ciklusnapon volt a peteérés.tehát ha sikerült össze hozni akkor ma már kimutatná a teszt? és a mensi is elmarad ha nem pont középidőben volt a peteérés?


Nagyon köszi! :) remélem nem jön meg! :)

2008. szept. 10. 10:20
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Látogass el a kismama.hu-ra!!Ott a kalkulátor,s egyből kiirja,hoy mikor volt a beágyazódás,s azt is hogy hány napra rá mutatja ki teszt a terhességet!!
2008. szept. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt elfelejtettem leírni!Előző válaszadók!!!!

2008. szept. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy most mikroszkóposztam.és az egész egy merő páfrány! Ez miért?? Peteérés? Megint?? A mensi napján??
2008. szept. 10. 10:51
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha páfrányos,akkor kezdj örülni!A menstruácio napján elv.nem lehet páfrányos csak ha van már"bent"pcaklakó!Nekem ahogy terhes lettem,onnantól fogva végig páfrányos volt!pg 53-mat használtam!
2008. szept. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Most csináltam egy - tesztet :((((((
2008. szept. 10. 12:49
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
ha ma (nem) kéne megjönnie, akkor még ne keseredj! Lehet, hogy az a negatív teszt 3 nap múlva pozitívra változik!
2008. szept. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Na mi az eredmény?????Voltál a kalkulátoros oldalon???
2008. szept. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Teszt negatív :( A kalkulátoros oldallal az a bajom hogy nekem a 17-18 cn-en volt peteérésem elötte 3 és utána 1 nap voltunk együtt. A kalkülátor meg 10-16 cn-re számolta a termékeny napjaimat. de akkor még peteérésem se volt. ovu teszttel elenőriztem.. teljesen el vagyok kenődve...fáj erősen a hasam,menssi még nincs de tuti reggelig megjön :(
2008. szept. 10. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!