Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok? Talán terhes...

Mit gondoltok? Talán terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Októberben hagytam abba a fogamzásgátló szedését, azóta megszakításosan csináljuk. Október óta így alakult a ciklusaim hossza: 27 29 28 28

Pénteken (márc 12) kellett volna megjönnie, de semmi, ma késik 3. napja.

Eddig a tényleges vérzés előtt mindig barnáztam pár napot, sőt, volt amikor 2-3 naponta barnáztam, de az utóbbi hónapban ez sem jelentkezett.

Egyébként nincs semmi tünetem, ami másoknál szokott lenni.

Lehet, hogy csak simán késik?

Nem merek tesztet csinálni, mert félek attól is ha pozitív, és attól is ha negatív. A pozitívnak persze jobban örülnék, így reménykedek is.

Mit gondoltok?


2010. márc. 15. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem várnék a helyedben,azonnal rohannék tesztért.Nincs rosszabb a bizonytalanságnál.Majd írd meg mi lett:))
2010. márc. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a saját tapasztalatomat írom le, nem biztos, hogy rád is ez érvényes. Én 2008. májusában hagytam abba a tabletta szedését közel 9 év után. Rendre meg is jött a mensim 6 hónapig. AZtán 2009. januárban semmi. Azt hittem terhes vagyok, mert már nem védekeztünk. De a teszt negatív volt. Elmentem nőgyógyászhoz, aki akkor azt mondta, hogy a szervezetemből most ürült ki a gyógyszer, és azért nem jön meg mert most "nem tudja mit kell csinálnia". Gyógyszert írt fel, aminek hatására februárban megjött, majd márciusban megint nem. Újabb adag gyógyszer - áprilisban megjött. Aztán megint nem, de már nem akartam, hogy gyógyszeresen hozzuk meg, így vártam. 62 napra magától megjött, azóta rendszeres. Nekem így majdnem egy évig tartott amíg kiürült a gyógyszer a aszervezetemből. Novemberben pedig már tudtuk, hogy van egy pocaklakónk. :-) Ez csak az én példám volt, van aki a gyógyszer abbahagyását követően rögtön terhes lesz. Én azt javaslom, hogy csinálj egy tesztet, bármennyire is félsz az eredménytől, jobb ha tisztában vagy vele, Én kívánom, hogy neked babód legyen, és ne járj úgy mint én. 21 hetes km.

2010. márc. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Van itthon teszt, de nagyon félek. Már úgy beleéltem magam, ezzel álmodom minden este és tervezgetek. Nem is tudom mit csinálnék ha negatív lenne. Ha meg pozitív, huhh :)) Elrepülnék örömömben :))

Azt hiszem várok péntekig, és akkor fogok csinálni egy tesztet. Addig meg álmodozok tovább :)

Köszi a biztatást!

2010. márc. 15. 10:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Én se tudnék várni,3napja késik már simán kimutatja!NE FÉLJ!Csináld meg és hajrá!!!:-)

Ja és persze írd meg.

2010. márc. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Meg fogom írni. Pár napot még kérek tőletek :)

Félek, hogy csak vaklárma és szimplán késik :(

2010. márc. 15. 14:08
 6/7 A kérdező kommentje:

Erőt vettem magamon és megcsináltam. Sajnos negatív :(((((((

Nem értem miért késik :(((

2010. márc. 15. 15:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vok,igazán sajnálom.Lehet,hogy még sikerül,csak nem mutatja még a teszt.Ha mégsem,előttetek van a következő sok-sok szerelmes hónap,ne csüggedj.:))
2010. márc. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!