Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Ti mit gondolt...

Terhes lehetek? Ti mit gondoltok? Egy ideje azt tapasztalom, hogy folyton álmos vagyok és alul, középen néha fájdogál a hasam.

Figyelt kérdés
Január 7-én,két napos késéssel jött meg. Babát tervezünk egy ideje,ebben a hónapban azonban nem görcsöltünk rá. Az állandó aludhatnékot betudtam az esetleges stressznek. Meg ez a fáradékonyság-dolog korai is, nem?
2011. jan. 29. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát éppenséggel lehet, de a kalkuláció szerint még csak 3 hetes vagy. Ezt még nem mutatja ki a teszt. Ha 28 napos a ciklusod. Ha tudod mikor volt a pé-d, akkor +15 nap és tesztelhetsz.

[link]

2011. jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom,de valahogy most már minden apró jelre felfigyelek.Azért is kérdeztem, nehogy bemeséljem magamnak,aztán koppanjak egyet. Ilyenkor még nem lehet érezni semmit??
2011. jan. 29. 18:31
 3/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok, én is babaprojektben. Nem akarlak elkeseríteni, van aki ilyenkor tényleg megérzi és igaza van, hogy babás. De lehet, hogy csak beképzeled. 2 hónappal ezzelőtt volt egy 2 csíkos tesztem, késett is és erős tüneteim voltak, majd megjött a menzeszem és negatív lett a tesztem. Múlt hónappra ugyanilyen tüneteim voltak, szinte biztos voltam, hogy sikerült, de még halvány csíkos sem volt a tesztem és meg is jött.:(

Most én sem görcsöltem rá, előbb utóbb összefog jönni én bízom benne. Drukkolok, hogy ott legyen az a baba;)

2011. jan. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is drukkolok Neked:) Ti mióta próbálkoztok?
2011. jan. 30. 18:31
 5/5 anonim ***** válasza:

mÁJUS ÓTA PRÓBÁLKOZUNK, DE IGYEKSZEM NEM RÁ GÖRCSÖLNI.

35 éves vagyok én is és a párom is, tavaly Márciusban lett meg a házikónk, mert albérletbe nem akartunk, és májustól volt végleges az állásom. Utána kezdtük el. Majd jön ha akar, remélem mielőbb. Neked is megy a drukk, majd írj mi lett:)

2011. febr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!