Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok erről? Lehetek...

Mit gondoltok erről? Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna megjönnie, 2 éve született a kisfiam és azóta a ciklusaim nagyon pontosak 28 napra jön meg mindig. Megszakítást alkalmazunk, de 4.-én voltunk együtt, és a férjem szerint, mehetett be egy kicsi...de ez jóval peteérés után volt, ahogy számoltam...eddig is csak így "védekeztünk", mert jövőre úgyis szeretnénk tesót,így nem lenne gond, de eddig mindig megjött. Ma megmértem a hőm és 37,2 volt. Szerintetek?
2010. dec. 9. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen tesztelnék mert lehetsz terhes..Miért ne?Van aki menzi alatt esik teherbe.Azzal meg nem vesztessz semmit a tesztelsz..Érzel valamit?

Mondjuk az nem lehet hogy fel vagy fázva vagy valami és azért késik?

2010. dec. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

kicsit görcsölget a hasam, tegnap-tagnapelőtt pici barnázás is volt, már előttem kb. 4 tampont, mert mindig azt hittem, hogy na most jött meg tuti, de épp, hogy alig barnás volt.

A cicim fájdogál, de mensi előtt is szokott. megvárom még a hétvégét, mert tesztem sincs, gyalog a fiammal meg nem tudok elmenni, mert itt nálunk orkán van...:)

ha hétvégéig nem jön meg akkor esélyes a tesó...

2010. dec. 9. 14:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon drukkolok neked:DMajd ird meg mi történt
2010. dec. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm!:)

már eléggé görcsöl a hasam, szerintem éjjel meg fog jönni, na de januártól már élesbe megy, úgyhogy nem aggódok. ha esetleg mégsem, mindenképp megírom a fejleményeket!

2010. dec. 9. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!