Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok? Lehetek terhes?...

Mit gondoltok? Lehetek terhes? Holnap után tesztelek, csak kíváncsi lennék.

Figyelt kérdés
Peteéréskor megszakítva voltunk együtt a párommal, rá egy napra pedig megszakítás nélkül. Ez 13 napja volt, most 37,2 fokos a hőm. Már kimutatná a teszt? Péntekre nem várom.
2010. júl. 7. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:

sztem kimutatná

akkor pénteken tesztelj reggeli pisiből

megirod majd hogy mi lett???


++++++

2010. júl. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a reggeli hőd a 37,2 és szájba vagy hüvelybe méred ébredéskor akkor az elég babagyanús hő..napközbeni nem számít..persze, hogy lehetsz terhes..megszakításnál is tartalmaz spermiumot az előváladék..talán a 10-es érzékenységű teszt, vaterás vagy a gyógyszertári Qupido már mutathat valamit:) drukkolok..
2010. júl. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az előváladéktól is teherbe lehet esni. A hőd is azt mutatja. Péntek reggel már biztosan kimutatja a teszt, ha terhes vagy. Szorítok! :)
2010. júl. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Na tegnap csináltam egy tesztet, ugyan délutáni de halványan pozitív lett:) Dm-ben vettem one step a neve.

Mondjuk elég halvány, de tuti nem szellemcsík, feltöltenék róla képet, hogy meg tudjátok nézni, de nem értek hozzá.


Viszont utána késő este csináltam egy másik tesztet xepil.est és az meg totál negatív lett. Holnap csinálok reggel egy normálisat.

2010. júl. 9. 15:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Naaa csináltál ma reggel tesztet? Mi lett az eredmény?
2010. júl. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia, igen és pozitív. Most már egyértelműen látszódott a második csík. Olyan nehéz magamban tartani a nagy boldogságot, mert még nem mondjuk el egyenlőre senkinek a családból, de én már most világgá kürtölném!!!!!!!!!!!
2010. júl. 10. 18:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok! Olyan jó neked! :)
2010. júl. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Jaj én is úgy irigyellek!!! Jó nektek!!! Gratula!!!!!
2010. júl. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!