Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A múltkor megjött, mégis...

A múltkor megjött, mégis lehetek terhes? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Febr. 12-én voltam együtt a pasimmal, de aztán 20.-n megjött, ahogy vártam, nincs is probléma ezzel. Mondjuk kevés volt és inkább ilyen barnázás, de nagy görcsökkel. Most pedig olyan 1 hete folyamatosan hányingerem van, szagokra vagyok érzékeny, szinte minden terhességi tünetem van! Most beképzelem magamnak, vagy tényleg baba van a dologban? :)
2010. márc. 4. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Nem túl ritka orvosi eset, hogy az első hónapokban még megjön.
2010. márc. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy terhes vagy. Ha más volt a menszid, és terhességi jeleid vannak, elég valószínű, hogy jönni fog a gólya. Lassan csinálj tesztet, vagy menj dokihoz.
2010. márc. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Anyukám 4, nagynéném 2, nagymamám 5 hónapig menstruált terhesség alatt, de ismerek olyat is, akit úgy vittek kórházba, hogy nem tudta, hogy terhes, és pár nappal előtte múlt el a havija.
2010. márc. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tartom valószínűnek, de a helyedben mindenképpen tesztelnék. (Nem írod, hány naposak a ciklusaid, 12-e előtt mikor voltatok együtt, stb. stb. Vagyis, a helyedben mindenképp tesztelnék ;-))
2010. márc. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

van egy tünet, amit szinte minden nő tapasztal: a mell feszülés, viszketés. ezt érzed.


ha semmi, nagy a gyanu, hogy beképzeled. még, ha nehéz is elfogadni. én is voltam így (még a hányingert is beképzeltem)

2010. márc. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hányok is, sajnos, nem csak hányingerem van, a mellem néha feszül, de viszketést nem érzek. Előtte nem voltunk együtt a pasimmal, és utána sem, sajnos nincs mindig itthon, máshol dolgozik... De ha megjött akkor az nem jó jel, ha terhes vagyok, vagy tévednék? Lehet, hogy el fog menni? :(
2010. márc. 5. 13:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Én már az első hónapban fáradt voltam borzasztóan, és a cicimet éreztem kicsit de azt hittem azért mert a mensi fog késve megjönni. Gondoltam h beképzelem de nem így lett! Ha nem volt meg rendesen akkor nem képzeled be! Csinálj tesztet reggeli elsőből és akkor tuti lesz! Sztem baba!
2010. márc. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Halvány pozitívat teszteltem ma...igaz, hogy délután, nem a reggeli első vizeletből, de holnap megcsinálom reggel is a tesztet! :)
2010. márc. 5. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!