Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok? Lehet, hogy...

Mit gondoltok? Lehet, hogy terhes vagyok? 24L

Figyelt kérdés
Utolsó menses kicsit rövidebb volt mint szokott lenni, utána rá pár nappal előszőr rózsaszínes folyásom volt, az elmúlt, de most újra kezdte enyhébb rózsaszínnel. Nincs kellemetlen szaga, bár nem szagtalan de egyáltalán nem érzem kellemetlennek. A hasam fel van kissé puffadva, de nem tudom mitől, nem ettem olyat amitől fel szokott puffadni (képoszta stb). Általában reggelre minidg lelaposodik a hasam de 1-2 napja nem akar. Emelett székrekedésem is van. Enyhe nyomást érzek a hasamban, de gondolom ettől. Mondjuk érdekes, mert nem ettem semmi olyasmit amitől ilyet csinál a szervezetem, sőt... Hányingerem nincs csak néha savas büfögés. Az alhasamon észrevettem egy egészen halvány barna csíkot, nem nagyon emlékszem, hogy korábban is ott lett volna, de lehet ott volt csak nem figyeltem fel rá. Más tünetem nincs. Nem fáj a hátam, nem vagyok érzékeny semmire, nem vagyok kívánós, ezért gondolom, hogy nem lehetek terhes. Vagy mégis? De ha nem, akkor mi lehet ez? Magamról annyit, hogy másfél éve házasságban élek, szóval ha baba lenne, akkoris egy szerető család várja, nem vagyok felelőtlen kamasz :) Mit gondoltok ezekről a tünetekről? Tesztet még vagy 2 hétig nem tudok venni, meg lehet ki sem mutatná még, de majd mindenképpen tesztelek egyet. 24L
2011. máj. 1. 01:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja még annyit, hogy mindigis sűrűn mentem pisilni amióta az eszemet tudom, még éjjel is.... így nehezen tudom eldönteni, hogy most többször járok e wc-re :D de ma pl kb 10-15 percenként mentem, pedig nem ittam több vizet mint szoktam, sőt talán kevesebbet is.
2011. máj. 1. 01:56
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezek a tünetek igy magukban nem terhesség jelei.A csik a hason már elég sokhetes terheseknek jelenik meg,az elején semmiképp.Egyenlöre várd ki az idejét hogy megcsinálhasd a tesztet.Ja,és a pisilés gyakorisága is csak akkor változik mikor a baba már nagy és nyomja a hólyagot!Az elején szinte csak a rosszullét hányinger az ami jelet adhat,más nem nagyon.:-)
2011. máj. 1. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azért is írtam, hogy nem hiszem, hogy terhes vagyok, csak kiváncsi voltam mások mit mondanak :)
2011. máj. 1. 04:05
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia

Az előzőhöz csak annyit füznék hozzá, hogy a sürű pisilés nem csak akkor van mikor nagy a baba és nyomja a hólyagod, mert az elején is lehet tünet minden más nélkül ugyanis pisiled ki a hormonjaidat, és sokat jártam pisilni már az elején.

de persze nem biztos hogy terhesség, felfázásnál is lehet.

2011. máj. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi hogy nekem semmi de semmi bajom nem volt se derék fájás se éémelygés se hányinger semmi, sürü pisilés, és mellfájás, de azt is annak tudtam be hogy meg fog jönni, aztán mégsem.
2011. máj. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez lehet hormonzavar is. Velem is előfordultak már ilyen furcsaságok: hogy pl. puffadás, székrekedés, böfizés-pukizás egyfolytában, rózsaszín folyás vagy barnázás, megváltoztak a mellbimbóim is...stb. És nem vagyok terhes.

Szerintem talán egy kis hormonális zavar.

Úgyhogy nálad is bármi lehet.

A hasadon azt a csíkot is csak később lehet észrevenni terhességnél. Viszont a sűrű pisilési inger az lehet terhességi tünet.

2011. máj. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Utolsó, és hogy kezeltek a hormonzavarral? Végülis rendbe jöttél? Volt még más tüneted? Jobban kívántad közben a sexet vagy kevésbé?
2011. máj. 1. 15:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Voltam dokinál, de azt mondta, minden renben van velem, peteérésem is van, minden tökéletes. Nem adott semmi magyarázatot ezekre a "VÁLTOZÁSOKRA" amik most velem történtek, azt mondta, hogy nem minden ciklus egyforma, mondta, hogy most ilyen és kész. Pedig számtalan terhes tünetem volt: pl. volt hogy nagyon rámjött az éhségroham, meg hányinger, meg másnak éreztem néha az ízeket...stb.

És mégsem vagyok terhes! A hormonok szerintem sokmindenre képesek. Mivel nem vagyok terhes és nincs semmilyen problémám, szerintem csak egy kis jelentéktelen hormonzavar okozhatta ezt a sok mindent, amivel nem is érdemes foglalkozni ezek szerint, mivel doki mondta, minden okés. És ő még azt se mondta, hogy hormonzavarom van, ezt csak én gondolom így, mert túl sok az új tünet, ami eddig nem volt...dehát akkor ezek szerint nem kell vele foglalkoznom. :)

A szexet hogyan kívánom? Hát abba nincs változás, van amikor nagyon kívánom, van amikor meg egyáltalán nem. :)

2011. máj. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem volt semmi komoly bajod :) annak örülök. És még1x köszi, hogy válaszoltatok! :)
2011. máj. 1. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!