Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Folsav szedésétől lehetek...

Folsav szedésétől lehetek nagyon pattanásos?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban kezdtem el szedni a folsavat, és elindítottuk a babaprojektet is. Addig sem szedtem semmi hormontartalmú készítményt, és azóta is csak a folsavat szedem. Soha nem volt pattanásos a nyakam, az állam és az arcom oldala. Most viszont egy nap alatt is simán óriás és fájdalmas pattanások nőnek rajtam. Mitől lehet ez? Ha hormonváltozásra reagálok, azt mi okozza, ha semmit nem szedtem és most sem szedek? Járt már valaki így?
2007. nov. 7. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

Szia!

Enis szedek folsavat, de nem jottek ki rajtam sem pattanasok, sem kiutesek. Nem lehet, hogy ettel valamit? vagy lehet, hogy allergias vagy a keszitmenyre?

2007. nov. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

A folsavnak nem hallottam még ilyen mellékhatásárol.

Lehet hogy már terhes vagy és a hormonváltozástól van!

Ezt inkább tartom elképzelhetőnek.

2007. nov. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
en is szedtem es en is tiszta ragya voltam,nem mondom hogy biztos a folsavtol de miota nem szedem nincsenek.talan egy borgyogyasz megtudna mondani
2007. nov. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Erdekes, de nekem is jott elo sok apro pattanas,nemcsak az arcomon, de a mellkasomon es a hatamon is... :( en terhesvitaminkent eszem, nem csak magaban es igy is latod...bar en most hagytam abba a fogamzasgatlot azert gyanakodtam, de most hogy mondod....abba viszont megsem hagyom,mert en is babat szeretnek. Hajra!! :) Hatha azert a jooldalat is megmutatja hamarosan ;)es babasodunk :)
2007. nov. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Mióta folsavat szedem nekem is pattanásos a nyakam...
2013. máj. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!