Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késhet a menzesz antibiotikum...

Késhet a menzesz antibiotikum szedésétől?

Figyelt kérdés

34.napon vagyok. 2 gyerekem van,náluk ilyenkor már bőven éreztem,most csak a hasam fájdogál,és wc-n befeszül az alhasam..


pont ebben a hónapban-pontosabban áprilisban- sikerült eltörnöm a kezem,így megröntgenezték,ez a 7.napon volt,majd megcsípett valami,és arra 4napig-22.-25.ig- szedtem antibiotikumot.


szóval gyógyszertől,fertőzéstől,fájdalomcsillapítótól,neocitrántól-mert h meg is vagyok fázva- késhet a menzesz?


ha mégis baba,ezek árthattak neki??

meddig várjak a dokival? mert ha babára gyanakszom,akkor mondjuk 1 hét mulva már láthat valamit.


de ha esetleg egyik se,hanem valami bajom van akkor??


tanácstalan vagyok,eddig még nem késett csak amikor terhes voltam..


2011. máj. 2. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
350ft egy teszt
2011. máj. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

tudom mennyi egy teszt. de a pozitív teszt se jelent mindig terhességet-tapasztaltam sajnos. mint ahogy a negatív se h nincs ott. én pont azt kérdeztem,h ilyen esetben orvoshoz mikor menjek? mert ilyenkor még az orvos se tudna biztosat a terhességről. de h másról igen? na ezt nem tudom.


kérlek olvasd végig amit írtam

2011. máj. 3. 01:02
 3/6 anonim ***** válasza:

1. késhet

2.nem láthattak

3. nem tudom mi lehet a bajod (ha van) azért van az orvos,hogy megállapítsa

4.vegyél tesztet. A pozitív azt jelenti,hogy van hormontermelés. nem jelenti azt,hogy a bab meg is marad. A negatív azt jelenti,hogy nincs hormontermelés, vagy korán tesztelsz, vagy nem vagy terhes. Ez nem olyan bonyolult

2011. máj. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*baba
2011. máj. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
álpozitív teszt nincs, ha a teszt pozitív és nincs baba az 2 dolgot jelenthet nem maradt meg a korai terhesség vagy daganatot, ez utóbbi ritka, az első sem túl gyakori...tesztelj!
2011. máj. 3. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

szia!


csináltam tesztet,negatív lett. elmentem dokihoz. nem vizsgált meg,korainak tartotta-ahogy gondoltam..


szóval: ha 1 hét mulva nem jön meg,menjek vissza,megnéz,ha nem vagyok terhes,meghozza a mensit.

1 hét mulva menjek vissza,ha terhes vagyok,már meg tudja állapítani

1hét mulva menjek vissza,mert ha megjött,akkor meg a rákszűrő aktuális..:(


úgyhogy,majd 1 hét mulva


azt mondta okozhat ilyet gyógyszer,stressz stb. mivel nekem ilyen még nem volt,talán mégis baba.


azért drukkolj lécci!!

2011. máj. 4. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!