Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Metet szedők, mennyi idő...

Metet szedők, mennyi idő múlva tapasztaltatok valamilyen hatást a metformin szedésétől?

Figyelt kérdés
Pco-s vagyok. Rendszertelen a mensim. Kb mennyi idő múlva rendeződhet a ciklusom, ha rendeződik egyáltalán.
2011. máj. 16. 19:56
 1/2 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Az attól is gügg, mennyire rosszak az értékeid, milyen erős és mekkora adag gyógyszert kapsz, sportolsz és diétázol-e mellette. A szervezet 3 hónapra emléxik vissza, tehát ha mostantól vigyázol az inzulinszintedre, elvileg 3 hónap múlva rendben leszel. :-)

2011. máj. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval.

Reméljük neked fog segíteni a met és a megfelelő diéta és mozgás, hisz azért vannak ciklusaid, csak rendszereződnie kell!

Nekem nem segített csak másfél év után, hiába diétáztam és mozogtam is mellette (ebből az utolsó időszakban fél évig már Avandametet kellett szednem-ebben kétféle hatóanyag van, onnantól rendeződött a ciklusom, de nekem nem is volt spontán mensim egyáltalán, nagyon rosszak voltak a hormonértékeim is, de még nekem is sikerült!

Itt van a 7 hónapos kisfiam!).

2011. máj. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!