Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van akkor, ha időn túl...

Mi van akkor, ha időn túl lesz halványan pozitív a teszt?

Figyelt kérdés
Tegnap 2. vizeletből 20 perc után, halványan pozitív lett a tesztem. Holnap tesztelek megint.De nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre!!!!!!
2010. márc. 14. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt így.Igaz nekem 1hét késéssel megjött!:-(

Ha holnap erősödik a csíkod reggeli pisiből akkor én előre is GRATULÁLOK!:-)

2010. márc. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szia. hogy erted azt, hogy idon tul lesz pozitiv? gy tesz vagy pozitvi vagy negativ, ha most halvany pozitv volt akkor holnap holnaputan mar erosen pozitiv lesz, igy is ugy is.

gratula a bahoz:)

2010. márc. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok és köszönöm a válaszokat!


-Úgy értem az időn túl pozitívat, hogy a tájékoztatóra az van írva, h 10 perc után nem értelmezhető a teszt,én meg 20 perc után kivettem a kukából és halványan pozitív teszt fogadott.

2010. márc. 14. 15:23
 4/10 anonim válasza:
Szia, nekem is volt így reggel pisiltem semmi csak a kontroll csik mire beértem munkába párom hivott hogy nagyon erős lett a második csík is, én se hittem el de van ilyen, igaz 12 hetesen sajnos elvetéltem. Remélem összejött. szorítok nektek
2010. márc. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sajnálom a történteket!


Nekem is ment már el babám, sőt már csak egy petevezetőm van. Holnap reggel remélem egy kőkemény pozitív tesztem lesz. Vettem ma 2 tesztet is, biztos ami biztos!

2010. márc. 14. 15:27
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én is így jártam 2 teszttel. Mondtam a férjemnek, hogy mindkettő negatív, de amikor mutatni akartam neki órákkal később, ott volt a halvány csíkocska (inkább szellemcsíknak tűnt, persze a férjem nem látta). Vettünk gyorsan egy érzékenyebb Qupido tesztet és az már egyértelműen pozitív.

Szerintem terhes vagy! Szurkolok!

2010. márc. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mi is reméljük,hogy terhes vagyok....már nagyon vártuk/várjuk. Akkor neked gratulálok!-és köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 14. 19:40
 8/10 A kérdező kommentje:
Ma is csináltam egy tesztet. Halvány pozitív:)!
2010. márc. 15. 09:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2010. márc. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen! Bár még nem merjük elhinni,de próbálkozunk:)
2010. márc. 15. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!