Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nagyon halványan látszik a...

Ha nagyon halványan látszik a csík, akkor is lehet pozitív a teszt?

Figyelt kérdés
Már 2 éve szeretnénk babát és az orvos szerint természetes módon a csekély spermaszám miatt nem jöhet össze...
2011. ápr. 6. 05:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Maria romed teszt volt, amiről ezen az oldalon nem olvastam jókat. 3-5 napja késik, mert 28-30 naposak a ciklusaim. 31-én néhány csepp rózsaszínes folyadék volt, már azt hittem megjön, de aztán mégse.
2011. ápr. 6. 05:55
 2/6 anonim ***** válasza:
A pozitív az pozitív. :) Ha nem vagy biztos benne ismételd meg egy másik fajtával. :) Fel a fejjel! :)
2011. ápr. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 LeeWie válasza:
Szia! Én Gabriel-t ajánlom. Pipettás ugyan, de megbízható és pontos.
2011. ápr. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a gabrielt nem ajánlom! Szellemcsíkos szokott lenni. Én ár nagyot csalódtam amiatt :(

A maria romedről sem hallottam sok jót.

Szerintem tesztelj mégegyszer csak ne ezekkel a tesztekkel!

Szurkolok Neked!


17 hetes km

2011. ápr. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Halvány csík is csík :)


Viszont ez tényleg nem egy megbízható teszt, engem is többször becsapott, vegyél szerintem másikat, és tesztelj azzal is!

2011. ápr. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Halvány rózsaszín vonal látszik, tehát szerintem nem "szellem". Holnap reggel megpróbálom másikkal.
2011. ápr. 6. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!