Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS. Van itt valaki aki ért a...

SOS. Van itt valaki aki ért a terhességi tesztekhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Terhességi tesztet kellett ma csinálnom, x epil gyorstesztet vettem,azt olvastam,hogy megbízható. A mellékelt tájékoztatóban az van,hogy negatív eredmény esetén egy csík látható más nem jelenik meg.

Az természetes,hogy a teszt zóna is elszíneződött?Piros csík nem lett benne,viszont fehérre színeződött el.

Nem tudom mennyire érthető,de ez az első tesztem és nem tudom,hogy ez normális e vagy baj van.


2015. szept. 8. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Tegyél fel képet.
2015. szept. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kep,

Masodik csíknak es el kell színeződni Meg ha halványan Is de pozitiv.

Olyan pozitiv nincs hogy feher csik.

2015. szept. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem értem mit nem értesz. 1 csík nem vagy terhes, 2 csík-terhes vagy. Ennyi.
2015. szept. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Itt vannak a tesztek: 3 és 10 perc között készültek.

[link]


[link]


Igen értem,hogy két piros csík jelenti a pozitív eredményt. Szerencsére én csak egyet látok-remélem ti is-. Csak nem tudtam,hogy természetes e az a fehér "kocka" (nemtudom máshogy leírni),mert az is később színeződött el..

2015. szept. 8. 17:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek teljesen negatív tesztek.
2015. szept. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek teljesen normális negatív tesztek.
2015. szept. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam,csak már iszonyú paranoiás lettem és féltem,hogy hibásak vagy nem is tudom mit hittem,de köszönöm! :)
2015. szept. 8. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!