Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi vér teszt vagy...

Terhességi vér teszt vagy vizelet teszt pontosabb?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk és nem is védekezzünk a férjemel.

Röviden próbálom meg fogalmazni, 08.

28 -án voltam hüvely ultrahangon nőgyógyászati vizsgálaton, ahol semmi eltérés nem volt, 6 mm volt akkor a nyálkahartya. 09.02- án kaptam egy lumbagot, férjem be vitt a kórházban ahol kaptam injekciót, vettek vért is hcg is néztek ami (0.07)lett vérből.

De tegnap émelygés jött rám és szédülés, a férjem hozott egy Gabriel tesztet, azt mellé tenném hogy újult a Gabriel teszt másabb a külseje és vékonyabb a kontroll csík.

Na... Meg is csináltam még tegnap este pár perc után nagyon halvány lett, ott hagytam a fürdőben, negatív, gondoltam, de pár óra múlva mentem pisilni és rá néztem akkor már határozottan pozitív volt.

Erős gyógyszert kell szednem a lumbagora, sirdalud 6 mg.

Most mit higgyék? Vagy most mi tevő legyek? Köszönöm előre is a választ.


2015. szept. 6. 05:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Vért természetesen!

Az még lehetséges talán,hogy amikor 2-án csinálták a vértesztet, nem voltál terhes, nem ágyazódott be, tegnapra pedig már igen.

2015. szept. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a gyors választ. Erre nem is gondoltam, mert a fájdalom el vette az eszem :-(


Amúgy nem nagyon szoktam Gabriel tesztet használni, a férjem hozta, meg biztató? Így az én esetemben?

2015. szept. 6. 06:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát attól függ. Késik már a mensid? Képet esetleg tudsz feltenni?
2015. szept. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy késik e a menstruációm mert volt köztes vérzésem augusztus 16 -tól augusztus 22 -ig.és így fogalmam sincs mikorra jön meg?!

Képet szívesen tennék fel de nem jó a fényképező, de biztos hogy pozitív jól látszik.

2015. szept. 6. 07:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Időn túl nem sázmít, főleg a kazettás teszteknál sokszor megjelenik időntúl egy csík. Ha 2-án negatív volt a vérvétel akkor nem vagy terhes.
2015. szept. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az időn túli teszt nem számít sajnos, pár nap múlva esetleg próbáld meg újra, de a reggeli első vizeletből
2015. szept. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, és még ismétlem a tesztet.
2015. szept. 6. 12:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Írj majd hogy mi lett a teszt eredménye.
2015. szept. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Negatív.
2015. szept. 8. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!