Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi teszt utalhat...

A terhességi teszt utalhat nem csak terhességre?

Figyelt kérdés

Több,mint 1 hónapja kimaradt a menstruációm. Voltunk együtt a párommal azóta semmi. Voltam a dokinál ezen a héten szerdán, terhességre utaló jelet nem látott. Kedden megyek vérvételre.A legelső tesztet amit múlt héten csináltam látszott a második csík, de csak hunyorítva volt kivehető..Ma reggel csináltam egy újat, az erős csík mellett,halványan, de ott van. Volt már valakinek hasonló esete aminek az eredménye végül nem terhesség lett hanem valami más?

Nem rég szültem 5 hónapja, nem szeretnék még egy kicsit, nem tudnám eltartani, de borzasztóan érzem magam az abortusz miatt,már minden nap bőgök.Baromi kimerült vagyok, de nem tudok aludni sem ez miatt. Jelenleg úgy érzem, hogy inkább más probléma legyen minthogy abortuszra menjek, mert ha más az még gyógyítható....Volt már valaki ilyen helyzetben?


2015. szept. 5. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:

prosztatarákot is kimutat, de nem hiszem, hogy ezzel beljebb vagy...


fogalmam sincs, hogy mikorra ürül ki a hcg, de 5 hónapos kicsi mellett nem lehet, hogy még az ő miatt termelődött hormonok miatt negatív???

ha több mint 1 hónapja késik az azt jelenti, hogy 8-9-10 hetes vagy... azt már hogy ne látná az orvos?

de szülés után 3,5 hónappal már úgy szexeltél, hogy nem védekeztél? miközben nincs pénzed felnevelni? ne haragudj, de ez nagyon felelőtlen, most már anya vagy, ott az az kicsi ártatlan gyerek, legalább miatt legyél már felelősségteljes és viselkedj felnőttként!

2015. szept. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha pozitív a teszt, terhes vagy.
2015. szept. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pharmatex mellett jött össze...Hát, de ha nem látja az orvos akkor mi a fene van érted...nem tudom..köszönöm a válaszotokat azért
2015. szept. 5. 11:30
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk 14 évesen volt petefészek cisztám kb 5ször ha hánytam.....nem tudni, hogy jött ki...lehetséges,h most másképp jelenik meg?
2015. szept. 5. 11:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy megint cisztád van?Nekem a ciszta (jóindulatú) a ciklusom bármelyik napszakában bármelyik tesztel extra halványan pozit mutat....

Egyébként mivel erősödik a teszt,csak lassan az jutott eszembe,hogy nem lehet méhenkívüli?Azt nagyon nehezen szokták észre venni ha még kicsi.

2015. szept. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
énis még erre gondoltam,h v méhen kívüli vagy ez a ciszta vagy tényleg terhesség....rendes...nem tudom kedden megyek vissza vérvételre aztán vissza nődoki remélem az nap kiderül mert már nembírok várni sík ideg vagyok...mérgelődök emg bőgök egyfolytába.....köszia válaszodat, lehetséges,h valami ilyesmi lehet...ha méhen kíüvl akkor mindneképp el kell vetetni ami megint csak szörnyű.....
2015. szept. 5. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!