Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kaálisok! A HIV- szűrés...

Kaálisok! A HIV- szűrés pénzbe kerül?

Figyelt kérdés

És a háziorvos adhat beutalót?

Köszi!


2010. márc. 12. 10:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Igen és elég drága, úgy emlékszem mi tavaly kb 27000 fizettünk kettőnkért, de lehet, hogy ebben volt más vérvizsgálat is, már nem emlékszem.Meg lehet csináltatni sima laborban is az ingyenes, csak elég hosszadalmas, és mindenképp kell kérned a dokitól beutalót.

Ha most készülsz a Kaáliba gyere a nők lapja café fórumra, mert itt elég kevés a lombikos.

2010. márc. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi szépen, aranyos vagy!

Tényleg 27.000Ft????

Van, aki azt mondja, hogy ingyen csinálják, van aki azt, hogy pénzért....

Benézek a fórumra majd:)

Aranyos vagy..

2010. márc. 12. 15:30
 3/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi háziorvostól kértünk beutalót, mert úgy ingyen van./ha elmondod, hogy lombikra készülsz és arra kell, nem csinálnak belőle problémát/

A vért az ÁNTSZ laborjában veszik, és az eredményünk is megvolt egy hét alatt.

2010. márc. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Szió!


És a háziorvosodnak elmondod, hogy lombikra kell?Ő rá is írja a papírra, hogy lombikra kell?És ingyenes?

2010. márc. 12. 15:31
 5/20 A kérdező kommentje:
És az hogy lehet, hogy van akinek pénzért, van akinek ingyen csinálják?
2010. márc. 12. 15:32
 6/20 anonim ***** válasza:
Egy tuti a Kaáliba minden vizsgálatért fizetni kell.Egyébként máshol beutalóval ingyenes, csak ahol én lakom az biztos, hogy nem két hét az eredmény, mivel vv is csak hetente 1-szer van.
2010. márc. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Én szegeden lakom.

Itt az ÁNTSZ-ben úgy tudom heti 2 szer veszik le a vért.

2010. márc. 12. 15:36
 8/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Saját tapasztalatból mondtam. Én megmondtam a háziorvosnak, hogy lombikosok leszünk, kellene HIV szűrés. Azt mondta, hogy ha ő ad egy beutalót az ÁNTSZ-hez /amin szerepelt nálam, hogy lombikhoz!/ akkor nem kell fizetnem, azért mert írt még rá valamilyen diagnózis gyanú félét. Ha nincs a beutalód, nincs rajta, hogy az orvos mire is kiváncsi akkor kell fizetni.

2010. márc. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Aha, értem..és mi volt az a diagnózis féle?

Vagy az nem fontos rajta?

2010. márc. 12. 15:42
 10/20 anonim ***** válasza:

Hm....

Nem tudom.

De nem is nézte meg a vért vevő. Csak annyit mondott, hogy: "Lombik. Kössék fel a gatyájukat, nem lesz olcsó."

2010. márc. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!