Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kaálisok! Ti az első konzultác...

Kaálisok! Ti az első konzultációra már vittétek magatokkal a 3. napi véreredményt is, vagy ott csinálták meg?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert mikor felhívtam őket az asszisztens elmondta, hogy milyen vizsgálatok kellenek, de azt nem mondta hogy jó ha van 3. napi eredmény is. Nem szeretnék még egy ciklust várni, csak azért gondoltam, hogy meg kellene csináltatni.
2011. febr. 22. 13:35
 1/2 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Minden vizsgálati eredményt vigyetek magatokkal, ami megvan, ha lejárati időn belüli, azt elfogadják. De ne nagyon éld bele magad, hogy a következő hónapban már elkezdik a kezelést, sajnos hosszú a várólistájuk. :-(

De azért drukkolok neked, hátha szerencsés leszel. :-)

2011. febr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Vigyél minden eredményt, de nem biztos, hogy sikerül a következő hónapi kezdés.

Nekem szerencsém volt. Szept. végén voltam először a Kaáliba, mi vittünk mindent, mégis hiányzott még egy vizsgálat, amit okt. elején meg is csináltattam. így mi okt. végén már tudtuk kezdeni az inszemet. Most már a 3.-ra készülők.

2011. febr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!