Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiszakadt az óvszer. Mit...

Kiszakadt az óvszer. Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

Ma este 17 óra körül együtt voltunk a barátommal,pózt váltottunk (ekkor még meg is nézte,hogy nincs e kiszakadva,lecsúszva stb és nem volt). Majd miután elélvezett azután hallottam egy nagyobb sóhajt,de nem az élvezettől. Közölte,hogy kiszakadt teljesen a gumi,tehát teljesen belém élvezet. Jó azonnal sürgősségi,rá kb 1-1,5 órára sikerült is bevennem a gyógyszert (hiába siettem,a doki kevésbé illetve gyógyszergyárt is alig találtunk nyitva). Escapelle eseményutáni tablettát írt fel a nőgyógyász,azt be is vettem. 2 hét múlva tesztelek,de mégis annyira nyugtalan vagyok. Nincs más dolog amit tehetnék??

Amúgy ha ez számít akkor nemrég múlt a menszeszem (9 napja).


Van ahol azt olvastam,hogy 50-50%,hogy beválik,van ahol 95%-ról írnak.


Mellékhatások már kezdenek kijönni. Folyamatos hányinger,illetve be is lázasodtam.


2015. aug. 22. 19:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a segítséget.
2015. aug. 22. 21:27
 12/13 anonim ***** válasza:

Nyugi. A nődoki még később tudja megállapítani mint a teszt. A teszt a hcg szinten alapszik és a beágyazódást követően kimutatja a lehetséges terhességet, a doki majd csak rá 1-2 hétre lát petezsákot még 1-2 hét mire embriót és szívhangot.

Ugyhogy csak relax.

2015. aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek azt mondták, ha 24 órán belül beveszi, 80%, ha 48-72, akkor már csak 50-50, nála baba lett belőle, de ő valóban később tudta csak bevenni. 1-1,5 órán belül bevéve szerintem is nagyon kicsi az esély a gyerekre, de azért tényleg tesztelj egyet, ha nem jön meg.
2015. aug. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!