Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiszakadt az óvszer. Mit...

Kiszakadt az óvszer. Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

Ma este 17 óra körül együtt voltunk a barátommal,pózt váltottunk (ekkor még meg is nézte,hogy nincs e kiszakadva,lecsúszva stb és nem volt). Majd miután elélvezett azután hallottam egy nagyobb sóhajt,de nem az élvezettől. Közölte,hogy kiszakadt teljesen a gumi,tehát teljesen belém élvezet. Jó azonnal sürgősségi,rá kb 1-1,5 órára sikerült is bevennem a gyógyszert (hiába siettem,a doki kevésbé illetve gyógyszergyárt is alig találtunk nyitva). Escapelle eseményutáni tablettát írt fel a nőgyógyász,azt be is vettem. 2 hét múlva tesztelek,de mégis annyira nyugtalan vagyok. Nincs más dolog amit tehetnék??

Amúgy ha ez számít akkor nemrég múlt a menszeszem (9 napja).


Van ahol azt olvastam,hogy 50-50%,hogy beválik,van ahol 95%-ról írnak.


Mellékhatások már kezdenek kijönni. Folyamatos hányinger,illetve be is lázasodtam.


2015. aug. 22. 19:58
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Én 17 vagyok,a barátom 19 éves. Tehát nem abban a korban vagyunk még,hogy nyugodtan várjunk egy babát :(
2015. aug. 22. 20:00
 2/13 anonim válasza:
31%
2015. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
93%
Ne aggódj, rástresszelsz csak rosszabbul leszel :) Mást nem tudsz tenni, de hidd el elég lesz az a bogyó
2015. aug. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
eselytelen hogy egy akkora dozis hormon mellett is teherbe ess. nekem peldaul a menzeszem is megjott tole, ugy hogy elotte egy hettel mult el. azota se jott helyre teljesen...
2015. aug. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
73%
Imádkozz.
2015. aug. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Jázi :) ***** válasza:

Nem kell rágörcsölni! Ha ilyen hamar megvolt a bogyó, akkor szinte esélytelen,hogy gond legyen! :)

Az inkább akkor van ha később veszi be valaki.

2015. aug. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a válaszokat. Tehát most várok két hétig..addig megfog enni a fene. Nőgyógyász sem tudja hamarabb megállapítani a terhességet?!


Nincsenek egyéb módszerek még amivel kizárhatnám?

2015. aug. 22. 20:27
 8/13 anonim válasza:

Hatnia kell 72/48 órán belül veszed be akkor 1000% ha nem akk report a gyárnak.. akkor ,,kárpótolnak''

de 1000% h hatnia kell csak ne stresszelj rá mert akkor tényleg oda b*sz a gyógyszernak h hat-e na meg figyelj közbe h ne legyen hányingered se tőle stb.. mellékhatások, pár óráig ne nagyon csinálj sok mindent pl ne kajáld teli magad nyugodt állapotba tartsd a szervezeted.

Viszont azt nem tudom hogy mellékhatás előjön akkor venned kell e be még-et?! olvasd el, de próbáld meg nem kihányni lázasság meg hideg zuhany

2015. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ez igazán megnyugtató volt!:)
2015. aug. 22. 20:34
 10/13 anonim ***** válasza:
nyugodj meg,rendben leszel és ne 2 hét múlva,hanem 3hét múlva tesztelj(2hét múlva ugyanis nem mutatná ki biztosan)
2015. aug. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!