Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló első levél 2....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló első levél 2. hetében kiszakadt az óvszer, terhes lehetek?

Figyelt kérdés

ez 6 hete volt, aggódom mert feszül a hasam és gyengének is érzem magam egy picit ( a gyengeséget lehet hogy csak bemagyarázom magamnak)

igazából utána vettem is esemény utáni tablettát. a fogamzásgátlót úgy gondolom rendszeresen, és időben veszem be, az első levél 2. hetében sem volt máshogy.


2015. máj. 13. 14:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Milyen tablettát szedsz?

A legtöbb már az első szemtől kezdve hat (ha menstruáció első napján veszed be), ha ezt írja a tájékoztató, akkor az esemény utáni tabletta csak felesleges önpusztítés volt. Mégis hogy lennél már terhes?

2015. máj. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

nekem sajnos volt egy abortuszom, és az utáni vérzésre (is) ìrta fel a nőgyógyászom, ìgy hát nem tudom mennyire számìt menstruációnak

Dienille-t szedek, első fogamzásgátlóm, azt ìrja a tájékoztató hogy az első szemtől véd, de ahogy olvasgattam minden fog.gátlóra ezt ìrják

2015. máj. 13. 14:15
 3/16 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló + óvszer + esemény utáni? Te aztán nem bízod a véletlenre magad hallod! :D
2015. máj. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

ha lett volna egy nem kìvánt terhességed, amit nehezen dolgoznál fel, te is ennyire paranóiás lennél :D

az óvszer az első hónapra kellett (orvosom ajánlotta az első hónapig a plusz védekezést), az esemény utáni azért, mivel akkor még nem telt le az 1 hónap és nagyon féltem/félek

2015. máj. 13. 14:21
 5/16 anonim ***** válasza:
a fogamzásgátló és az esemény utáni nagyon felelőtlen dolog volt együtt! mindkettőnek rohadtmagas a hormontartalma, nem tudom, épeszű orvos hogy írhatott fel neked 72órást..
2015. máj. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
lehet a kettőnek mellékhatása ìgy együtt ?
2015. máj. 13. 14:33
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. A két hormonbomba együtt nagyon durva.
2015. máj. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
jaj ne milyen formában ? :/
2015. máj. 13. 15:00
 9/16 anonim ***** válasza:
Olyan formában, hogy kicsinálja a szervezetedet. Terhes még csak véletlenül sem leszel. Nyugi.
2015. máj. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%

Abortusz utáni vérzésre fogamzásgátló aztán majd mellé még esemény utáni? retardált orvosod van.

ne csodálkozz, hogy rosszul vagy! válts dokit, és ha jót akarsz magadnak, szokj le a hormonok szedéséről, és tanuljátok meg normálisan használni a gumit (érdekes, nekem egy sem szakadt ki soha), és használjatok spermiciddel bavolt gumit pl. (lifestyles ultra safe) és akkor nem kell tartanod a terhességtől.

2015. máj. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!