Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló első levél 2....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló első levél 2. hetében kiszakadt az óvszer, terhes lehetek?

Figyelt kérdés

ez 6 hete volt, aggódom mert feszül a hasam és gyengének is érzem magam egy picit ( a gyengeséget lehet hogy csak bemagyarázom magamnak)

igazából utána vettem is esemény utáni tablettát. a fogamzásgátlót úgy gondolom rendszeresen, és időben veszem be, az első levél 2. hetében sem volt máshogy.


2015. máj. 13. 14:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

hát ezektől eléggé megijedtem most :/

ezek okozhatják azt is hogy 48kg lettem ?

2015. máj. 13. 15:27
 12/16 anonim ***** válasza:
Akár.
2015. máj. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
szedd szépen továbbra is a tabit,és biztos nem vagy terhes,ha mégis,akkor már 6 hetes vagy.
2015. máj. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha hat hete nem jött meg, pedig tablettát szedsz, akkor illene tesztet csinálnod. Főleg, hogy a tablettát (vagy csak az enyémet, nem tudom) a menzesz első napjánajánlatos kezdeni, tehát akárhogy számolom, 8 hete menstruáltál utoljára?

Nem a gyengeségről meg ilyenekről van szó, mert mindenkinek vannak szar napjai, inkább az, hogy megjött-e vagy sem.

2015. máj. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
azóta 2x volt 7napos szünetem, és véreztem
2015. máj. 13. 21:41
 16/16 anonim ***** válasza:
Szunetben is hasznaljatok gumit, es tenyleg sok egyszerre a tabi plusz az esemenyutani
2015. máj. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!