Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én szeretnék babát, a férjem...

Én szeretnék babát, a férjem nem igazán partner ebben. ő is belemenne, de csak miattam. így meg minek kezdjünk egyáltalán neki?

Figyelt kérdés

hogyan tereljem más felé a gondolataim? milyen más célt találjak magamnak? (pedig most ez lett volna minden vágyam)


a férjemmel ezt már többször átbeszéltük, úgyhogy többször már nincs értelme. abban maradtunk, hogy nem hozom föl a témát többet, majd ő szól ha felkészült. így még beszélgetni se tudok miről vele, hiszen csak egy dologról tudnék... most egy olyan pontra jutott a kapcsolatunk, amikor nem közös a cél.


mit csináljak, hogy megváltozzon ez a beszűkült gondolatvilágom?


elkeseredésem még azt is fokozza, hogy nincs rendben a ciklusom sem, így lehet, hogy ha akarnánk, se tudnánk olyan könnyen összehozni a babát.


2010. márc. 10. 10:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
11.22-es szerintem egy kicsit elnézted:D A férje már szeretné:DD
2010. márc. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

nem is tudom. továbbra sem tudtam magamban tartani és fel-fel hoztam a témát. látta rajtam, hogy ez nekem fontos és leültünk megbeszélni:


ő azt mondta, hogy bár ő kicsit később szerette volna mondjuk 1-2 év múlva, de szerinte is talán most van itt az idő. mert ő is pályakezdő, mint én, még össz-vissz 1 év munkaviszonya van. (nekem több van, de ez most nem érdekes, csak írom, ha valaki most elkezdeni aggódni a gyed miatt) szerette volna, ha meg van még kb. 1 év. én mondtam is neki, hogy ha ettől függ, akkor várjunk még. erre azt mondta, hogy elküldhetik most is és elküldhetik 1 év múlva is, ezt nem lehet kiszámítani. de ne gondoljunk a legrosszabbra, mert ha így tennénk, akkor talán sose lenne gyerekünk. és ezt az egyet leszámítva ideális körülmények között élünk


valahogy így történt. még mondtam neki párszor, hogy tényleg nem akarom erőltetni, de azt mondta, hogy akarja ő is, azzal együtt, hogy van benne egy kis félelem. de azt hiszem ezzel sokan így vagyunk az első gyerek előtt.


egy kicsit lelkiismeret furdalásom van, hogy kételkedtem abban, hogy a férjem szeret-e eléggé. tudnom kellett volna akkor is, ha azt mondja, hogy még várjunk.


hozzáteszem ő egy nagyon jó természetű, alkalmazkodó, megértő valaki. most érzem, hogy mennyire meg kell becsülnöm, hogy van nekem.

2010. márc. 24. 11:38
 23/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ess teherbe, ha ennyire szeretnéd. ÉS ha neki sincs ellenére...? Úgyis imádná, az első perctől kezdve! Hajrá!
2010. márc. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nálunk is következő hónaptól indul. Remélem mindkettőnknek elsőre összejön. Nagyon drukkolok neked!!! Szedjél vitamint! Az fontos. :))
2010. márc. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Drukkolok én is nektek. próbálom nem álltatni magam ilyenekkel, hogy elsőre. de ha igen, nem lenne rossz :)


azt olvastam, hogy az átlag egészséges pároknál fél év! úgyhogy te se keseredj el, ha elsőre/másodikra még nem sikerül

2010. márc. 25. 08:19
 26/26 anonim ***** válasza:
Hát igyekszem én sem áltatni magam, hogy elsőre összejön, de már több mint egy éve vágyom a babára.
2010. márc. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!