Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nemi elet megzavarhatja a...

A nemi elet megzavarhatja a havim erkezeset, ha egy ideje nem volt es partner valtas van?

Figyelt kérdés

Azaz 2 eves kapcsolatom veget ert 4 honapja. Azota ugy 2 honapja jottem ossze az uj baratommal. Volt szex,s annyira beleeltuk magunkat h oveszer nelkul betette, de rogton ki is huzta,neh baj legyen.Tovabb ovszerrel csinaltuk.

Viszont a havim kesik egy hetet. Szokott kesni, de akkor is aggodom.

Semmilyen terhessegi tunetem nincs, se hanyinger v emelyges, se szedules, es az etelektol sem undorodom.

Lehetseges h az uj partner miatt kisse "osszezavarodtak" a hormonok es kesik?

17 evesen az elso partner utan 3 honapot kimaradt.

De azota helyre allt.Viszont hallottam h pszihologiai dolgok is befolyasoljak.

Mire gondoljak?


2008. okt. 27. 09:03
 1/4 anonim válasza:
100%

nézd, hamár ilyen meggondolatlanok voltatok, egyelőre megnyugtatlak azzal, hogy


a terhesség jelei a várható menses után 2-3 héttel jelentkeznek: émelygés, hányinger stb...


az előváladék is tartalmazhat ondót, így lehet, hogy az is elég..


vegyél terhességi tesztet!


és nincsen összefüggésben a partnerváltás, legfeljebb olyan pszichikai hatással lehet, hogy többet izgulsz, idegeskedsz, stb...


szóval ne idegeskedj és irány a patika!

2008. okt. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valóban irány a patika.Bár... ha eddig is rendszertelen volt, akkor lehet ,hogy nem vagy terhes, de nem is kizárt, mert az előváladéktól is teherbe lehet esni .
2008. okt. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Simán megzavarhatja a havid érkezését a rég nem művelt :) sex.

Viszont nekem előbb megjött, mint inkább késett. Természetesen nem riogatni akarlak, de valóban a teszt a legjobb módja annak, hogy lásd, mi a helyzet.

Minden jót!

2008. okt. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hat ha akkor teherbe estem volna akkor mar meglenne a 4ik het is...es semmi tunet...ilyen lehet?
2008. okt. 27. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!