Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortol lehet erezni a mensi...

Mikortol lehet erezni a mensi szerü görcsöket ha babas lennek?

Figyelt kérdés
ugy 4 napja fajnak a melleim,es a bimbom nagyon ezekeny.A mensi szerü görcsöket viszont eggy hete erzem, meg derek fajast es szorulasom is lett.A havimig meg eggy het.Remenykedhetek hogy talan a pici bantja a nagyot?
2008. szept. 7. 06:54
 1/5 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem meg hogy feher kremes folyasom van es nagyon sok.Voltmar ilyenem de meg ilyen sok mint ebben a honapban nem.Talan ez is eggy jel lehet a picire?
2008. szept. 7. 07:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinél változó, hogy mikor jelentkeznek a tünetek, de a tüneteid utalhatnak babóra! Ha még egy hét van addig, akkor azért várj inkább egy kicsit a teszteléssel! Nagyon érzékeny teszt 3-4 nappal előtte már halványan kimutathatja, nekem bejött! Nekem a Medilab jó volt, de nagyon jó, csak drágább a Clearblue. Aztán ha baba van már a mensi napjától akármelyik kimutatja! Drukkolok neked! És légyszi írd meg mi lett! Akkor is ha netán mégis megjönne... De erre egyenlőre ne is gondoljunk!
2008. szept. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát hogy ki mikor érzi még a jó isten sem tudná megmondani...ha késik tesztelj,mert sokakat becsapott már az előjel....
2008. szept. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem minden úgy zajlott,mint mensi előtt mindig, már egy héttel előbb jelentkeztek a mensis tünetek,görcsölés,mellfeszülés.Az egyetlen különbség az volt,hogy a bimbóm érzékeny lett,szinte fájt,ami korábban nem volt.Aztán két nap késés után ott virított a második csík.Drukkolok!
2008. szept. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm lanyok a valaszokat.Azt azertmeg meg irim hogy closty kurazom es mar ez lessz a 6.honap.NAGYON REMENYKEDÜNK TALAN MOST ÖSSZE JÖTT!!!Ha tasztelek 1-het mulva,megirom mi lett talan ezzel is segithetek masoknak. A remeny hal meg utoljara! Puszi mindenkinek.
2008. szept. 7. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!