Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen érzés amikor jönnek...

Milyen érzés amikor jönnek majd a fájások? Mit kell érezni majd? Alhasi görcsöket? Vagy miket? 32 hetes vagyok, és szokott görcsölgetni a hasam, meg szurodni is, de a fájások milyenek lesznek?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 10. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Menseshez hasonló fájás lesz, de abban fog különbözni, hogy időszakosan jelentkezik 20-10 percenként, és ritkul tovább a fájások közti időszak. ne félj, mindneki azt mondja, hogy meg fogjuk ismerni:-)

(én is 32 hetes vgyok)

2008. ápr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak azért mert én már egyszer bekerültem a korházba infuziora ,hogy ne hogy megszüljek mert görcsöltem,és most már minden kis fájástol ugy félek,mert mindig azt hiszem,hogy megint szülési fájások jönnek.Mikor bekerültem nem igazán fájt,csak pici görcs volt,ami már természetes is lehet néha.
2008. ápr. 10. 12:02
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!Nekem is szokott...és mindig parázok, aztán arra gondolok hogy a bentlakó kezdi kinőni a helyet és kirúgja az ház oldalát....ilyenkor ha húzódik görcsölget akkor igyekszem minnél előbb vizszintbe kerülni és ez bevállik.Jah védőnő azt kérdezte erre múltkor hogy napi hányszor?10nél több, nekem olyan napi 1-2 max 3szor.

Kicsit megkönnyebbültem hogy nem csak én vagyok ilyen félős:)))32 hetes kismami

2008. ápr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hali!Amit éreztek azok "jósló fájások".Menstruációs görcshöz hasonlít, de erősebb.28 hetesen kezdődött nálam és a 40. héten meg kellett indítani a szülést, mert nem akart igazi fájás jönni és ki voltam tágulva.Így no para!Van még időtők. Ha itt az idő tudni fogjátok. Kitartás!!
2008. ápr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Hát igen menstruációs görcshöz hasonlít,mikor kezdödik.Azta´n rövidül a két fájás közti idö,és hosszabbodik a fa´jás,és erösödik.Én azt hittem,hogy rákészültem.De ami ott várt,az nem volt semmi.Ezt nem ilyesztés képpen írom.Nekem nagyon nehéz szülésem volt,38 óra.Nagyon fájt,de megérte.Most van egy 10 hetes gyönyörü lányom,és még egyböl a szülés után el is felejtettem,hogy mennyire fájt.

Könnyü,és gyors szülést kívánok.

2008. ápr. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!