Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most vagyok az első clostys...

Most vagyok az első clostys hónapban, tudom hogy csak 3 hónapig szedhetem, mi lessz ha nem sikerül a baba ez idő alatt? Utána mi következik?

Figyelt kérdés
2008. szept. 5. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Utána 3 hónap kihagyással újrakezdhető a kúra..aztán nincs értelme, majd injekciós kezelés is lehet, illetve nézd meg, hogy a melled összenyomásra nem enged e savót..átlátszó cseppekben.., mert ha igen az is gond lehet és azt mondanikell a dokinak, nekem is kellet azmiatt más gyógyszer is.

Aztán még ott az inszemitáció , de ugye a peteérést valahogy vissza kell állítani..nem szabad izgulni, mert gátolhatja azeredményt.

2008. szept. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elsősorban: ne stresszelj emiatt! a babót minden befolyásolja, próbálj ne gondolni rá (tudom, konnyu mondANi), DE legalabb ne parazz miatta, jó?

Előbb utobb osszejon, kitartást!

2008. szept. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mellyit szedsz naponta?
2008. szept. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A ciklus 2 napjától 2+1 szemet,most a 13 napon megyek UHra
2008. szept. 6. 18:06
 5/5 anonim ***** válasza:

szia

én is mostfogom elkezdeni. én is napi 2 ször 1 et szedek. remélem öszejön mert az első clostival nemjött össze.elvagyok nagyon keseredve:(sajnos a closti megvékonyitja a méhnyálkahártyát,és akkor sem bisztos hogy öszejön a baba. nekem is igyvolt. most várom az eredményt

2008. szept. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!