Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tervbe van a baba! De most ki...

Tervbe van a baba! De most ki kell venni a mandulám, mert krónikus, és gócpont! Mi lesz ha babás lettem? Akkor, hogy műtenek meg?

Figyelt kérdés
2008. szept. 5. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem nem lenne semmi. Korai terhessegnel (az elso nehany hetben) meg nincs is kozos veraram az anyaval, meg mondani szoktak az orvosok, ha megis lenne valami baj gyogyszer (esetleg altatas miatt), akkor ha megmarad a baba, azt jelenti, hogy nem lett semmi baja, ha meg nem marad meg, akkor nem lett volna egeszseges.


De szerintem ne aggodj, van aki honapokig eros antidepresszanst szedett es nem is tudta hogy terhes, ja es meg fogigatlot is szedett, aztan majd' 4honapos volt mire kiderult, hogy babas, es a baba egeszsegesen szuletett. Szerintem egy mandulamutet nem arthat meg.

2008. szept. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Aranyos vagy!!
2008. szept. 5. 17:49
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A manduládat úgyse veszik ki egyik napról a másikra, a dokid úgyis megkérdezi,mikor mensizel,mert mensi alatt ha csak nem elkerülhetetlen,semmilyen műtétet nem szoktak csinálni. A hugomnak nemrég vették ki, úgy egyeztették az időpontot,hogy mensi után legyen legalább pár nappal,addigra meg már úgyis tudni fogod,mi a helyzet.
2008. szept. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!