Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beszedjem a clostit vagy ne?

Beszedjem a clostit vagy ne?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet,hogy már szedtem egyszer a clostit három hónapig, majd egy hónap szünet következett és most lenne a szünet utáni második Closti adagom.Remélem érthetően fogalmaztam.:-)Ma vagyok a 43. napmon, mert nem jött meg a mensim és ráadásul peteérésem sem volt.Valószínű ezért nem jött meg a mensim sem,pedig Clostit szedtem.Most a doki Duphaston-t írt fel,ami majd meghozza a mensit és utána megint el kéne kezdeni a Clostit a 3. napon a 7. napig 2x1-et. Én úgy érzem,h hülyeség volt tőle,h megint Clostit írt fel, ui. az előző hónapban már peteérésem sem volt tőle.Sőt! Meg sem jött!Egy injekciós kúrát is felajánlott,de ez rengetegbe kerülne.Minden másnap szuri+Uh.+utazgatás(40km-re van tőlem)Ráadásul dolgozok is, szóval még időm sem lenne erre.Vagyis maradt újra a Closti,ami eddig sem segített.Ha megjött, akkor beszedjem a Clostit vagy sem?Eygébként nagyon rendszertelen a mensim.Előző ciklusban 38, most meg még meg sem jött(43. nap).Légyszíves írjatok!
2008. szept. 5. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ehhez már speciálisan orvosnak kell lenni, hogy mérlegelni tudja,beszedheted-e.Én a helyedben elmennék egy kivizsgálásra az Istenhegyi útra vagy máshova,hogy kiderítsék mi miatt nincs peteérésem.Én nem hiszem,hogy csak a clostitól, főleg,hogy korábban is rendszertelen volt a menzeszed.Járj utána szerintem, mert a kísérletezgetésnek nem mindig szokott jó vége lenni.
2008. szept. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szió! rengeteg olyan homeopatis szer (mastodynon pl) meg gyógytea (cickafarkfu) van, ami segíthet. Akár closty előtt (ahogy én hasznaltam), akár closty mellett.


Jó a closty, en egybol teherbe estem tole, de szerintem nem mindig, es nem minden esetben. nezd meg a leleteidet, hogy mi lehet az oka, hogy nincs peteérésed, és először próbálj azon segíteni.


A closty nagyon nagyon enyhe szer, mégis az agyalapi miriggyel szorakozik (gatolja a peteérést, majd amikor mar nem szeded, a szervezed eszrevesze, hogy el van maradva, es ezert rastartol), de ha belegondolsz, ez azert picit ijesztő (nekem az volt)


lehet, hogy az a par honap "kieses", mialatt rendbeszeded magad ott lennt, hasznosabb lesz a baba szempontjabol, mint ujabb adag closty, vagy barmilyen mas gyogyszer.


(ez az én személyes véleményem)

2008. szept. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem ha babát szeretnél tegyél meg érte mindent, akár az utazgatást is vállald be! Ne kísérletezz, vagy ha nem bízol a doktorodban, akkor keress fel egy másikat.

A meddőségi központokban stb helyen a leendő kismamák naponta járnak be ellenőrzésre, szurira, szerintem vállald be.

Mi 2003 óta próbálkozunk. Három meg nem született babóm van. Mostmár semmi más nem érdekel, csak hogy végre sikerüljön.

Clostit én is szedtem. Nekem 40 napos ciklust csinált 26-ik napi peteéréssel, az azt követő hónapban a 17-en már volt pé, és babó is lett belőle. Idő kell lehet a gyogyinak is. :)

Most kezdem a következő kúrát, és örömmel szedtem be, mert sajna nekem csak így van esélyem.


Sok sikert!

2008. szept. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
személy szerint én nem szedném be!nem értem a dokit,ha peteérésed sem volt,minek erőlteti a clostit!több kár,mint haszon!komolyan olyan idegesítő hogy egyáltalán nem is érdekli őket,mekkora marhaságot művelnek!nézd,én is így voltam,és az eredményeim kétszer olyan rosszak lettek mint closti előtt!szerintem keress másik dokit!
2008. szept. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én meg azt nem értem, miért nem próbálta meg a doki a 3X1-et, legalább egy hónapig...

Én bevállalnám az utazgatást!

Ugyanis nekem sincs pé-em, és nemsokára megyek a dokimhoz, aki tutira clostit fog felírni, mert hormonálisan nincsenek nagy eltérések, szerinte, beválik majd, de ÖRÖMMEL hallom, hogy ha mégsem sikerülne, akkor létezik már módszer is, ez szuri-kúra... HA nálam erre kerül a sor, én biztosan megpróbálom.

Bár tudom, hogy a pénz sokszor megköt bennünket, de gondold át, hátha mégis kijöttök valahogy...

2008. szept. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!