Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja kevés barna folyásom...

3 napja kevés barna folyásom van és mindjárt megjön érzésem is. Ilyenkorra már megjön és a hasam is jobban fáj. De lehet csak a gyógyszer utóhatása?

Figyelt kérdés
Két cikluson keresztül szedtem clostylbegitet és az utóbbiban kaptam gonal-F injekciót.Lett is peteérésem az utolsó ciklusban.Addig nem volt.PCO-m van.Ebben a ciklusban nem szedtem semmit.De kb. a 17.napon ugyanúgy éreztem peteérést mint amikor ultrahanggal kimutatták.Az utóbbi ciklusom 32 napos volt. Szóval most vagyok 34.napon és 3 napja kevés barna folyásom van és mindjárt megjön érzésem is.Ilyenkorra már megjön és a hasam is jobban fáj.De lehet csak a gyógyszer utóhatása? Vagy más:)? Már nem merek reménykedni. 4 éve próbálkozunk.
2010. márc. 6. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Tesztet csináltál már? Nyugodtan tesztelhetsz már.
2010. márc. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még nem.Őszintén még pár nap nem akarok,mert mindig csak csalódok.Amúgy a derekam is majd le szakad,mint mensi előtt.
2010. márc. 6. 17:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Tényleg a hődet nem méred mert az is sokat segítene ha lenne legalább egy diagrammod.
2010. márc. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem szoktam,mert éjszakázom sokat,ezért így nincs értelme.

De mégis szerintetek lehet baba?

2010. márc. 6. 19:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nagyon találgatni nem lenne értelme mert semmi olyan konkrétum nincsen ami alapján lehetne következni mert tüneteid lehetnek a closty-tól is de a babától is. Amúgy én is szedem a clostyt de én már 7 hónapja.
2010. márc. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek.Remélem majd sikerül a babó.
2010. márc. 6. 19:44
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát ez nem jött be.Éjszaka megjött :((((((((
2010. márc. 7. 07:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom..:-(
2010. márc. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is.Most megint jöhet a hormon kezelés:( Már unom.
2010. márc. 8. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!