Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a beágyazódás jele a...

Lehet a beágyazódás jele a rózsaszín folyás? Hány napig tart?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 9-én (nem) kellene hogy megjöjjön, de 4. óta rózsaszín-világosbarna folyásom van. Azt hiszem a mennyisége mintha csökkene, de még ma is van egy kevés. 4-5-én kicsit görcsölt a hasam, kb mint menzesz előtt, ma már nem. Egyébként semmilyen más terhességi tünetem nincs, nem fáj a mellem, nincs hányingerem, max. ami furcsa hogy tegnap megkívántam a grépfruitot, jól is etett, pedig eddig soha nem ízlett. Lehet a folyás a beágyazódás jele, ha nem akkor mitől van? Mikor érdelmes tesztelni? Köszi a válaszolkat!
2010. márc. 6. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem mástól van a folyás! de attól még lehetsz terhes! szerintem ha nem jön meg 9-én akkor tesztelj!
2010. márc. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké, én is úgy gondoltam hogy várok keddig vagy szerdáig... Igazából volt már hogy így kezdődött a mensi, de akkor általában csak 1 napig volt ez a rózsaszínes - barnás színű folyás, és másnap megjött rendesen, de mostmár 3 napja nem történik semmi.
2010. márc. 6. 14:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is 9-re nem várom-akkor leszek a 28-ik cn-on.Viszont volt már 26 napos is,de ma még semmi nincs:)Nekem fehér SOK kerémes folyásom volt 4 napon keresztül.Szerintem nincs jelentősége,csak ha már késik napkat a mensi,akkor érdemesebb tesztelni!

Mindkettőnknek JÓ NAGY KALAPPAL!:)

2010. márc. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Na?Mizu?++teszt lett?

2010. márc. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, - lett és közben meg is jött. Mindenesetre elmegyek dokihoz mert már csütörtök óta volt ez a rózsaszines-barnás folyás/pecsételés és végén hétfőn jött meg, bár mennyiségre még mindig nagyon kevés. De a tesztet is megcsináltam, és - lett. Veled mizujs?
2010. márc. 10. 10:47
 6/6 Monqa válasza:

Sziasztok!

Nekem 2 napig volt rózsaszín folyásom a 18. naptól szerintetek bizhatók a beágyzódásban? azóta kevés sárgás sűrű folyást tapasztalok, illetve a rózsaszínt tompa szúró fájdalom kísérte.

2010. márc. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!