Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha van beágyazódásnál vérzés,...

Ha van beágyazódásnál vérzés, az az elején van, vagy amikor már befejeződik a beágyazódás? És barnás folyás, vagy inkább piros vér? Nektek milyen volt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 19:09
 1/5 alaszka ***** válasza:
100%
Nekem egyiknél sem (2) volt egyáltalán vérzés, viszont olyan érzés volt napokig, mintha meg akarna jönni. De úgy tudom, hogy inkább barnás folyás szokott lenni, semmiképp nem piros vér.
2011. jún. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. jún. 9. 19:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elsőnél volt beágyazodási vérzésem, ez a beágyazódás végén volt. Élénk piros vér pötty, de csak wc papíron.
2011. jún. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tudom mim van mert pénteken kéne (nemkéne) megjönie és tegnap iylen barnás valami olt csak wcpapíron meg egy pici fotl a bugyin utána egy pici vérfolt a bugyin és rózsaszínes kicsit pirosas valami a wc papíron. és fájdogált inkább szúrkált a hasam majd meglátjuk mi volt eztz
2011. jún. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt a 3. kismanómnál, hogy tudtam mikor van pé, akkor voltunk is együtt és rá egy másfél hétre, már pontosan nem emlékszem, de valamikor a nem várt mensi előtt pár nappal együtt voltunk a férjemmel és rózsaszínű folyásom volt utána. Aztán se előtte, se utána se többet. Szerintem az is akkor a beágyazódást jelezte.
2011. jún. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!