Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok ez normális?...

Mit gondoltok ez normális? Nem kellene fentebb mennie a hőmnek?

Figyelt kérdés

[link]


Egy hónapja avivázok, terhesvitamint szedek, teázok valamint tegnap óta e és d vitamint is szedek és progeszteronkrémet is használok.



2015. júl. 8. 10:56
1 2 3 4
 31/39 lara1214 válasza:
igen,ez pozitiv teszt.gartulálok..:)
2015. júl. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
De jó gratulálok neked!!!! :-D Nagyon szép a görbéd is!! Majd Írd meg hogy erősödött e a csík!! :-D Vigyázzz magadra!! Én meg mentem a dokihoz!
2015. júl. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Hat csináltam ma is tesztet 15 dpo-n. Szerintem negatív :( a hőm is lentebb ment 2 tized fokot de mensi sehol :O csináltam orákel tesztet is az viszont erősödött.. Nem tudom mi van most
2015. júl. 19. 12:28
 34/39 A kérdező kommentje:
2015. júl. 19. 12:31
 35/39 A kérdező kommentje:

Lh teszt:

[link]


Itt pedig a felső hcg az alsó pedig lh:


[link]

2015. júl. 19. 12:32
 36/39 A kérdező kommentje:

Bocsesz az előbb 2x töltöttem fel ugyan azt. Szóval itt a felső hcg az alsó pedig lh


[link]

2015. júl. 19. 12:35
 37/39 A kérdező kommentje:
Sajnos ma megjött, viszont az az érdekes hogy nem esett le a reggeli hőm. Lentebb ment 2 tizeddel, de nekem mensi napján hirtelen szokott leesni a cover line alá... Ja és természetesen megint egy trifázisos görbém volt xDD Csak én lehetek ilyen szerencsétlen
2015. júl. 22. 13:41
 38/39 anonim ***** válasza:
Sajnálom pedig azt hittem ilyen szép görbe mellett csak terhes lehetsz!!Hát az érdekeshogy nem esett még le! De nekem ez a 9. hónap volt és mind különböző görbe! Semmi sem lehet egyforma!! És nem vagy szerencsétlen én mit mondjak az első gyerek is valahogy ajándék volt én éreztem! 11. hónapba sikerült most meg a 10. nél fogunk járni! Én nem vagyok elkeseredve egyáltalán csak nem értem hogy más véletlen terhes lesz rajtam meg semmi nem fog! Elgondolkozok ezen de nem rígat meg hogy megjön! :-D Valószínüleg hétfőn megyek a dokinál! Mert most még meg van. Mihamarabbi babásodást kívánok!!
2015. júl. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm én is kívánok neked minél hamarabb babát. Nem tudom ezt mások hogyan tudják csinálni évekig. Nekünk ez volt a második hónap és már kivagyok a csalódástól. De lagalább azt elmondhatom hogy az aviva torna meghozta a hatását mert eddig úgy menstruáltam hogy bele tudtam halni a fájdalomba hánytam fájt a fejem görcsölt mindenem most meg csak úgy sunyi módon jött meg minden féle fájdalom nélkül :) szóval ezt ajánlom mindenkinek
2015. júl. 22. 20:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!