Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok ez normális?...

Mit gondoltok ez normális? Nem kellene fentebb mennie a hőmnek?

Figyelt kérdés

[link]


Egy hónapja avivázok, terhesvitamint szedek, teázok valamint tegnap óta e és d vitamint is szedek és progeszteronkrémet is használok.



2015. júl. 8. 10:56
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

Jól látom hogy te már pozitívat teszteltél? Gratula!!! :) az én görbém is megindult felfelé


[link]

2015. júl. 10. 11:20
 12/39 lara1214 válasza:
igen, köszönöm szépen,remélem megis fog születni a kicsi kincs.igen,szépen megindult,reméljük fönt is marad..drukkolok..
2015. júl. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
Én is gratulálok a pozitív teszthez. Kérdező nagyon jól néz ki a görbéd!!!! :-D Az enyém még mindig ugyanott van. [link]
2015. júl. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, ne aggódj! Egy cikkben olvastam a következőt, viszont nem találtam meg pontosan azt de máshol rábukkantam:


A hőmérsékletet a ciklus elejétől mérve azt tapasztalható, hogy nagyjából azonos magasságú értékeket mérünk, általában max. két tized fokos eltéréssel. (A mérés helye és ideje azonos kell legyen mindvégig, és analóg típusú hőmérőt kell használni!)

Amikor közeledik az ovuláció, akkor a hő megemelkedik. A szabály az, hogy az számít megemelkedett hőmérsékletnek, ami magasabb az őt megelőző 6 érték mindegyikénél. Tehát ha pl. 36 és 36,2 közöttiek az értékek, akkor 36,2 és fél is megemelkedettnek számít. Legtöbbször azonban ennél látványosabb emelkedés is történik, pl. 36,4-re. Ha megemelkedett értéket találunk, akkor be kell húzni egy vízszintes segédvonalat (alaphő jelzése a ciklus.hu-n, bár itt sem tudom pontosan, a gép mi alapján húzza ezt be) Ezt a vonalat a 6 alacsonyabb hő legmagasabbikára kell húzni. Másnap a mért hőnek újra a vonal fölé kell esnie, harmadnap pedig két tized fokkal (vagy még többel) magasabbnak is kell lennie. Ha ez megvolt, akkor az ovuláció biztosan megtörtént. (Azt most nem részletezem, hogy ennyire nem egyszerű, mert a nyákkal kombinálva még plusz szabályok is vannak, de ez nem fontos abban az esetben, ha az ember direkt babát szeretne, hiszen akkor nem lehet "hibázni", akármikor együtt lehet lenni...)


Azonban nem mindig ilyen "mintaszerűek" a ciklusok.


Tehát ha a vonal fölé esik ugyan mindhárom érték, de a harmadik nincs 0,2 tizeddel a vonal fölött, akkor egy negyedik értéket is mérnünk kell még másnap. Ennek már nem KELL két tizeddel a vonal fölött lennie, de a vonal fölött KELL lennie. Ha ez meg van, akkor szintén megtörtént az ovu.

Másik verzió, hogy az első megemelkedett napot egy olyan érték követi, ami a vonalon, vagy az alatt van. Ezt ilyenkor nem kell figyelembe venni, és további két napon mérni. Ha ott az alapszabálynak megfelelően alakulnak a dolgok, akkor szintén megvolt az ovu.


Ezt a két kivételszabályt egymással kombinálni azonban tilos!

Minden egyéb esetben újra fel kell venni az "első megemelkedett napot" a ciklus folyamán később.


Ez alapján te az első kivételbe tartozol vagyis volt ovud é teljesen normális a görbéd!!! :))

2015. júl. 11. 22:47
 15/39 lara1214 válasza:
köszönöm szépen.:) szerintem szépen halad mind2 görbe és nagypn nagyon nagyon drukkolok nektek és ha kérhetném mégirnátok privátban, hogy lett e pozitiv teszt?:)
2015. júl. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Én ma csináltam egy 10es hcg-t és egy 25ös lh-t mindkettő negatív lett de még csak 8 dpo-n vagyok szóval tudtam hogy negatív lesz csak reménykedtem hátha nem :)
2015. júl. 12. 22:08
 17/39 anonim ***** válasza:

Hát én nem merek tesztelni szerintem úgy is megjön. De azért egy kicsi remény van bennem hogy nem jön meg.:-)Persze megírom mi lesz. Itt járok most.8.dpo. [link]

Kérdező neked ma milyen lett a hőd olyan szépen felugrott most hol van?

2015. júl. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

[link]


Itt tartok most. Holnap ujra tesztelek

2015. júl. 13. 08:48
 19/39 lara1214 válasza:
nekem a 10dpo nal volt halvány pozitiv.sok sikert.:)
2015. júl. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Én még nem merek tesztelgetni de nekem nem akarom elszólni de ovu óta nincs folyásom vagy a cickafark miatt? Ilyen a görbém most: [link]
2015. júl. 15. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!