Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok ez normális?...

Mit gondoltok ez normális? Nem kellene fentebb mennie a hőmnek?

Figyelt kérdés

[link]


Egy hónapja avivázok, terhesvitamint szedek, teázok valamint tegnap óta e és d vitamint is szedek és progeszteronkrémet is használok.



2015. júl. 8. 10:56
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nagyon jó!! 4nap altt kell 2- 4 tized fokot emelkedni az alaphőtöl hát nézd meg akkor az enyémet most kezdtem teázni de tutira vélem már meg volt az ovu és még ilyen [link]
2015. júl. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Huu a tiéd szépen fent van.
2015. júl. 8. 11:41
 3/39 anonim ***** válasza:
Á 36.6 az alap hóm és még csak 36.7 nél járok. A tied normálisnak tűnik. Meg van az a hő emelkedés aminek lenni kell.Nekem több idő kell mire felmegy hogy egyértelmű emelkedés legyen látható. Ezért vagyok mérges de remélem normális még ez is. Mi nekünk ez a 9. hónap és nektek?
2015. júl. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Hát őszintén ez a 2. hónap. Tavaly májusban próbálkoztunk de akkor azon kívül hogy a naptár szerinti peteéréskor voltunk együtt nem tettünk semmit. Aztán januárban próbálkoztunk megint szintén a naptár előrejelzés szerint akkor szerintem sikerült is. 2 hetet késett lett is egy halvány pozitív tesztem de az orvos uh-on csak megvastagodott méhnyálkahártyát látott és másnap meg is jött majd egy hétig véreztem soha nem érzett görcsökkel. Tuti vetélés volt. Azóta májusban próbálkoztunk először elkezdtem terhesvitamint szedni (das gesunde plus a-z mama: hatóanyagokban jobb mint az elevit és femibion csak jóval olcsóbb). Nem jártunk sikerrel aztán e hónapban eljezdtem az aviva tornát ittam cickafark teát majd most palástfű teát nyomatom a d és e vitamint és beszereztem egy progeszteron krémet is. Aztán majd meglátjuk. Azért aggódok a hő miatt mert előző hónapban szépen felugrott egy egész fokot és trifázisos is volt persze abba a 4%ba tartoztam természetesen aki trifázissal nem terhes :D
2015. júl. 8. 16:40
 5/39 anonim ***** válasza:
Sajnálom ami veled történt!!!! Amugy nekem 9 hónap alatt sokféle görbém lett nincs két egyforma. Én is a cickafarkfű és palástfű teát iszom. Na én eddig így állok: [link] Majd te is írd meg mikor mi történik kíváncsi vagyok valamelyikőtünknek össze jön-e meg mikor lesz pozitív a teszt. Mit érzünk stb. Vagy priviben is megbeszlhetjük!! :-)
2015. júl. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

[link]


Szerintem borzalmas és nem normális :(

2015. júl. 9. 09:06
 7/39 anonim ***** válasza:
Látom mire gondolsz hát nem is tudom.Olvastam hogy van egy bizonyos hőleesés amikor a progeszteron újra termelődik ez a beágyazódás idejére is tehető de nem függ össze állítólag. Hát nem tudom kíváncsi vagyok a következő napokban mi lesz. Ez a ciklus.hu nem jól húzza be az ovut szinte soha.
2015. júl. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Hát igen ovuteszt alapján 4-én volt ovuláció. Olvastam én is sok helyen hogy beágyazódás kezdődhet 5. napon is. Hát úgy gondolom a következő napok lesznek a mérvadóak. ha nem megy fentebb akkor azt hiszem keresztet vethetek erre a hónapra is
2015. júl. 9. 14:06
 9/39 A kérdező kommentje:

Itt jól van behúzva

[link]

2015. júl. 9. 14:10
 10/39 lara1214 válasza:
mi fél éve probálkozunk/tunk,volt decemberben egy vetélésem,de a mostnai görnbém ilyen.. [link]
2015. júl. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!