Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok ez normális?...

Mit gondoltok ez normális? Nem kellene fentebb mennie a hőmnek?

Figyelt kérdés

[link]


Egy hónapja avivázok, terhesvitamint szedek, teázok valamint tegnap óta e és d vitamint is szedek és progeszteronkrémet is használok.



2015. júl. 8. 10:56
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

[link]


Tegnap nega lett a teszt 10 dpo-n de nem adom fel a reményt mert ma megugrott a hőm. 36,9 még SOHA nem volt :)

2015. júl. 15. 10:14
 22/39 anonim ***** válasza:
Hű de jó a görbéd!! :-) Nekem meg 37 2 ig szokott felmenni.Drukkolok nagyon de nekem úgy tűnik baba lesz! :-D
2015. júl. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 lara1214 válasza:
muti muti a görbéd..:)
2015. júl. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
2015. júl. 15. 12:10
 25/39 anonim ***** válasza:

Na én itt járok:

[link]

Amúgy napok óta kinlódok a savammal de nem tudom miért meg a szédüléssel hányingerrel puffadással de nagyon. Szerintem ezt mind a savamnak köszönhetem. Amúgy is savas vagyok de ez már túlzás kb szombat óta. Eddig nem szokott tartani salvus vizet kezdtem inni mert szétmarja a nyelőcsövem.Na de nem hinném hogy terhességi tünet én már nem hiszek ennyi idő után. Majd ha nem jön meg és pozitív a teszt amit kétlek!Úgyis megjön! :-S És te kérdező veled mi újság?

2015. júl. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 lara1214 válasza:
miért nem tesztelsz?én onann tudtam h terhes vagyok,hpgy nagyon hányingerem volt meg szédültem,ment a hasam is nagyon,a 10 dpo-nál volt halvány pozitiv ilyen volt a görbém [link]
2015. júl. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
én teszteltem ma vagyok 12 dpo-n. negatív. illetve én látok rajta egy extrém halvány vonalat :)))) feltöltöttem a képet róla egy oldalra ahol lehet szavazni hogy ki milyennek látja, és 15 emberből 2 mondta azt hogy pozitív (engem nem beleértve) szóval nem tudom. Nekem konkrét tüneteim nincsenek. Igazából amit fura az hogy folyton éhes vagyok és nagyon zsírosodik az egyébként száraz hajam. Feszül a cicim is de azt inkább csak este felé szoktam erősen érezni de ezt nem tudnám be tünetnek mert mielőtt megjön is szokott fájni. Tesztelek majd 14 dpo-n is mert vaterás tesztem van és sokan azt mondják hogy más teszt már rég pozitív mikor ez még negatív. Te meg szerintem ne add fel utolsó előtti, mert nagyon szép a görbéd :)
2015. júl. 16. 15:21
 28/39 anonim ***** válasza:
Szia kérdező hogy vagy? Teszteltél? Nekem meg fog jönni tegnap óta barnázok és így áll a görbém. [link] Én megyek a dokinál mert nekem van valami hormon problémám szerintem.A ball mellemből is nyomásra egy pici váladék jön ki én gondoltam hogy ezzel sose leszek terhes kb egy hónapja fedeztem fel kitudja mióta van. Megyek csináltatok egy vérvételt. Tovább nem kínlódok Ez volt a 9. hónap. Neked hogy áll a görbéd? Drukkolok hogy baba legyen elég szép görbéd volt eddig!! :-)
2015. júl. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

[link]


Nekem most így áll. Holnapra nem várom. Csináltam tesztet tegnap meg ma és extrém halványan lett pozitív SZERINTEM aztán majd kiderül hogy tényleg az e vagy csak én látom annak

2015. júl. 18. 13:12
 30/39 A kérdező kommentje:
2015. júl. 18. 14:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!