Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megy valaki mostanság inszemre...

Megy valaki mostanság inszemre? Jó lenne "beszélgetni"!

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 21:57
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Senki????????? :(
2010. márc. 4. 08:23
 2/24 anonim válasza:

Szia!


Én most márciusban készülök inszemre....


Ha van kedved beszélgethetünk :)


Andi

2010. márc. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Én májusban, ha addig nem sikerül természetesen..

Mióta próbálkoztok?

2010. márc. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:

Mi tavaly június óta próbálkozunk, aztán októberben elkezdtük a kivizsgálásokat, ahol pozitív lett a pct tesztem. így várt még rám egy laparaszkópia, de itt minden rendben lett, s most várom a vérzésemet, s indul az első inszem...


Neked miért van szükség inszemre?


Andi

2010. márc. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok,ha megkérdezem,de fizetni kell az inszemért?Vagy ez teljesen ingyenes?
2010. márc. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:

szia!


Én a nyíregyházi kórházba járok, ott lesz az inszem is, és ott a tb fizeti. Vannak olyan helyek, ahol 40-50 ezer között van az inszemináció ára. Szerintem minden nagy kórházban végeznek már inszeminációt.


Andi

2010. márc. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Köszi,hogy válaszoltál!
2010. márc. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Pco-s vagyok. Férjem rendben, csak az én készülékemben van a hiba. Nekünk ez lesz a második.
2010. márc. 4. 15:08
 9/24 anonim ***** válasza:

Én is a nyiregyibe fogok menni.. mi kb egy éve próbálkozunk, jöv hónapban hcg és utána inszem. Ti ezen már túl vagytok?

Ny.

2010. márc. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:

Kedves Előző! :)


Én már minden vizsgálaton túl vagyok, ma egy hete tudtam le a laparaszkópiát, a férjemnek is megjött minden eredménye, úgyhogy most már csak várunk. A gyógyszerem, mármint a clostyt már kiváltottam, csak a mensire várunk, s utánna ha minden jól megy, akkor jön az inszem is.


Te kihez jársz orvoshoz? Neked miért kell inszem?


Andi

2010. márc. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!