Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hormonzavar a terhesség...

A hormonzavar a terhesség jeleivel hasonlóak?

Figyelt kérdés

Jelek rajtam:

- viszketés először mellen, mellbimbón és az alhason (néha már úgy érzem mindenhol)

- duzzadt mellmimbó inkább csak este

- vérerek mellen és mellbimbón

- lilás nemi szerv (a hüvelynyílás szinte fehér, fehér tejfölszerű folyás)

- hidegrázás (azt mondják amikor nincs is hideg, mégis fázom)

- rajzfilmen képes voltam magam elsírni

- puffadtság

- a fűszeres kajákat nem kívánom. Mint pl sült kolbász.

Nem tudom mire gondoljak. Terhességre, vagy hormonzavarra. A viszketés miatt aggaszt a dolog, mert belgyógyászati problémát is jelenthet, vagy cukorbetegséget.

Olyan 5 nap múlva kell megjönnie.

Szerintetek lehetséges, hogy mégiscsak az a bajom, hogy terhes vagyok, vagy ezek inkább már mást jeleznek?!


2007. nov. 4. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én olvastam egy honlapon, hogy a hormonzavar jelei és a terhesség jelei hasonlóak. Sajnos nekem még várnom kell, hogy tesztelhessek, de hasonló tüneteim vannak. A has viszketése az elég jellemző rám is. Picit furcsa:P Sok sikert! Drukkolok neked!
2007. nov. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyobb a valoszinusege a terhessegnek,mivel nekem is volt mindketto de hormon zavaros idom alatt nem voltam kivanos vagy nem kivanos,es nem is viszkettem.a nemi szervem nem tudom milyen szinu volt mert nem nezegettem.varj meg es csinalj egy tesztet ha nem jon meg.
2007. nov. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kár találgatni , várjuk meg azt a pár napot, hogy meg-e jon....Majd írd med, Szia...
2007. nov. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Barátnőmnek is majdnem minden tünet fenn állt...menstruáció előtt.
2009. okt. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!